In Memory

                                                     

Gone too soon...


 

 For everything there is a season, and a time for every matter under heaven: a time to be born, and a time to die...

 

The Dash Poem by Linda Ellis

 I read of a man who stood to speak
At the funeral of a friend.
He referred to the dates on her tombstone
From the beginning to the end.
 
He noted that first came the date of her birth
And spoke of the following date with tears.
But he said what mattered most of all
Was the dash between those years.
 
For the dash represents all the time
That she spent alive on earth
And now only those who loved her
Know what that little line is worth.
 
For it matters not how much we own,
The cars, the house, the cash.
What matters is how we live and love
And how we spend our dash.
 
So think about this long and hard,
Are there things you'd like to change?
For you never know how much time is left
That can still be rearranged.
 
If we could just slow down enough
To consider what's true and real
And always try to understand
The way other people feel.
 
And be less quick to anger
And show appreciation more
And love the people in our lives
Like we've never loved before.
 
If we treat each other with respect
And more often wear a smile,
Remembering that this special dash
Might only last a little while.
 
So when your eulogy is being read
With your life's actions to rehash
Would you be proud of the things they say
About how you spent your dash?
 

 

 
 
Display:
By Year Deceased Alphabetically Fellow RHS Alumni Photo


 
FELLOW RHS ALUMNI

2017
Larry Anglemyer (Class Of 1956)  
Jim Brown (Class Of 1975)  
Jim Buchanan (Class Of 1954)  
Sue Butler (Class Of 1972)  
Bob Clary (Class Of 1959)  
Georganna Gerth (Crook) (Class Of 1968)  
Barbara Graves (Borger) (Class Of 1964)  
Charles Jones (Class Of 1952)  
Gwendolyn Laswell (Guerrettaz) (Class Of 1982)  
Ronald Matthews (Class Of 1955)  
Bill Michael (Bellmore) (Class Of 1952)  
Loretta Pruner (Crowder) (Class Of 1961)  
Paul Purcell (Class Of 1957)  
Ronald Smiley (Class Of 1956)  
Betty Smith (Wright) (Class Of 1955)  
Clarence Staggs (Bellmore) (Class Of 1955)  
Stephanie Jo Swaim (Stover) (Class Of 1989)  
Victor Wilber (Class Of 1968)  

2016
M. R. "Mouse" Berry (Class Of 1967)  
Jim Boyd (Class Of 1959)  
Shirley Brown (Bellmore) (Class Of 1955)  
Darvin Busenbark (Class Of 1950)  
Richard Chezem (Bellmore) (Class Of 1957)  
Jim Deputy (Class Of 1955)  
Hal Dorsman (Class Of 1974)  
Libby Sue Gordon (Class Of 1987)  
Randy Harmless (Class Of 1982)  
Bill Hobson (Class Of 1954)  
Peggy Hutson (Kouns) (Class Of 1965)  
Arnold Lycan (Class Of 1965)  
Sandra Sue Martin (Engle) (Class Of 1965)  
Mike Miller (Class Of 1973)  
Jean Maxine Navel (Woodward) (Class Of 1942)  
Leah Nunn (Class Of 1976)  
Eleanor Pinegar (Lewis) (Class Of 1949)  
Wilma Purcell (Watkins) (Class Of 1952)  
Mae Robertson (Frost) (Class Of 1944)
Roy Smith (Class Of 1950)  
John William Solterman (Class Of 1988)  
Cappie Sommerville (Roberts) (Class Of 1966)  
Thelma Starwalt (Bellmore) (Class Of 1939)  
Joe Stutler (Class Of 1964)  
Donald C. Swaim (V. P. ) (Class Of 1949)  
Jim Warren (Class Of 1943)  

2015
Cathy Boyd (Harkrider) (Class Of 1974)  
Janet Branson (Rider) (Class Of 1959)  
Joan Britton (Rivers) (Class Of 1951)  
Carol Brown (Kemper) (Class Of 1962)  
Norman Burns (Class Of 1960)  
Charles Clawson (Class Of 1950)  
Louise Cox (Michael) (Class Of 1949)  
Mary Margaret Cox (Skelton) (Class Of 1941)  
Becky Davis (Driscoll) (Class Of 1971)  
Elizabeth "Beth" Davis (Kuester M. D. ) (Class Of 1969)  
Janet Doan (Robbins) (Class Of 1963)  
Bill Earl (Class Of 1949)  
Jane Gooch (Class Of 1972)  
Dawn Henseler (Starr) (Class Of 1988)  
Helen Jaco (Dooley) (Class Of 1945)  
Becky Koch (Adams) (Class Of 1970)  
Irene Lawson (Reyher) (Class Of 1954)  
Owen Loney (Class Of 1962)  
Thomas Marshall (Class Of 1959)  
Jeff Mathas (Class Of 1980)  
Larry McKinney (Class Of 1964)  
Thomas C. McMurtry (Class Of 1953)  
Max Morgan (Class Of 1955)  
Bill Overpeck (Class Of 1946)  
Kenneth Overpeck (Class Of 1934)  
Don L. Paddock (Class Of 1943)  
Mike Payton (Class Of 1968)  
Patti Porter (Class Of 1968)  
Shirley Rhode (Clark) (Class Of 1949)  
Danny Ross (Class Of 1975)  
Connie Skelton (Meek) (Class Of 1966)  
Brenda Smith (1958) (Tracy) (Class Of 1958)  
Carol Teschmacher (Cooper) (Class Of 1965)  
Megan Witty (Class Of 2004)  

2014
Billie Jane Barnes (Slaton) (Class Of 1959)  
Dave Baxter (Class Of 1972)  
Rose Ann Beatty (Miller) (Class Of 1956)  
Steve Beatty (Class Of 1969)  
Philip Blackmore (Class Of 1961)  
Eileen Burks (Mitchell) (Class Of 1952)  
Maxine Carver (Swaim) (Class Of 1959)  
Rita Chezem (Class Of 1974)  
Barbara Chowning (Class Of 1947)  
Jon Crandell (Class Of 1969)  
Ivan Doan (Class Of 1967)  
Michael Eup (Class Of 1979)  
Gregg Golden (Class Of 1965)  
Gary Gregg (Class Of 1968)  
Lois Griffin (Norris) (Class Of 1963)  
Melvin Harmless (Class Of 1958)  
Paul Holbert (Class Of 1939)  
Lyndall Hoopingarner (Warren) (Class Of 1950)  
Bill Hybarger (Class Of 1954)  
Ron James (Class Of 1969)  
Carla Kesterson (Frazee) (Class Of 1964)  
Harry King (Emily) (Class Of 1954)  
Dennis Lambert (Class Of 1950)  
Wayne Markert (Class Of 1949)  
Barbara Martin (Medley) (Class Of 1953)  
Larry Martin (Class Of 1964)  
Gertrude Noble (Arbuckle) (Class Of 1938)  
Vera Payton (Cooper) (Class Of 1942)  
Dodd Porter (Class Of 1956)  
Randy Roswell (Class Of 1981)  
Macy G. Rowe (Bellmore) (Class Of 1943)  
Linda Staggs (Class Of 1972)  
Edyth Swaim (Carr) (Class Of 1941)  
Larry Woodard (Class Of 1964)  

2013
Glenn Adams (Class Of 1966)  
Ned Baker (Class Of 1951)  
Debra Barker (Sollars) (Class Of 1972)  
Rosemary Bullock (Jackman) (Class Of 1948)  
Nancy Burdine (Class Of 1970)  
Ellen Carr-McGill (Bellmore) (Class Of 1959)  
Beth Cooper (Mallett) (Class Of 1980)  
Gwendolyn Cornthwaite (Harrison) (Class Of 1935)  
Donald Cranston (Class Of 1973)  
Larry Cummings (Class Of 1960)  
Judy Decker (Hall) (Class Of 1959)  
Eileen DePlanty (Harmless Shinn) (Class Of 1939)  
Robert Fisher (Class Of 1945)  
Ken Gardner (Class Of 1956)  
Harold Green (Bellmore) (Class Of 1950)  
Joy Grover (Class Of 1956)  
Charles Hall (Class Of 1958)  
Esther Hamock Jeffries (Bellmore) (Class Of 1944)  
Dorothy Harrison (Flock) (Class Of 1947)  
Robert Jessup (Class Of 1951)  
Noble Martin (Class Of 1945)  
Tim Martin (Class Of 2002)  
William Mash (Class Of 1952)  
Lora A. Merry (Lehman) (Class Of 1952)  
George Michael (Bellmore) (Class Of 1950)  
Thomas Parker (Bellmore) (Class Of 1936)  
Jim Perry (Class Of 1954)  
John Stryker (Class Of 1958)  
Doris Summerville (Plementosh) (Class Of 1950)  
Jason Wolfe (Class Of 1992)  
Mary Lou Woodard (Thomas) (Class Of 1960)  

2012
Jim Ball (Class Of 1969)  
Kathy Barker (Class Of 1975)  
Jonnie Batty (Overpeck) (Class Of 1964)  
Elaine Blackmore (Urbain) (Class Of 1965)  
Kelly Campbell (Class Of 1980)  
Debra Christenberry (Penn) (Class Of 1978)  
Sylvia Coleman (Shockley) (Class Of 1940)  
Ruth Esther Douglas Michael (Bellmore) (Class Of 1929)  
Mary Earley (Cassidy) (Class Of 1951)  
Ben Gilmore (Class Of 1985)
Bernice Harmless (Lough) (Class Of 1942)  
Martha Johnson (Cooper) (Class Of 1943)  
Jackie Lee (Hanner) (Class Of 1956)  
Myron O. Martin (Class Of 1950)  
Judith McFaddin (Class Of 1955)  
Jane McHargue (Fischbeck) (Class Of 1957)  
John Montgomery (Class Of 1966)  
Ronnie Paddock (Paddock) (Class Of 1964)  
Mildred Pinegar (Smith) (Class Of 1940)  
Frances Pirkle (Welch) (Class Of 1944)  
Marian Platter (Alexander) (Class Of 1933)  
Darrell Robbins (Class Of 1969)  
George G. Rowe (Bellmore) (Class Of 1943)  
Dorothy Maxine Sadler (Monts) (Class Of 1939)  
Steve Simmons (Class Of 1976)  
Norma Smith (Loden) (Class Of 1948)
Alice Swaim (Fowler) (Class Of 1942)  
Nelan Thompson (President) (Class Of 1946)  
Bert Wimmer (Class Of 1948)  
Gerald Woodard (Class Of 1939)

2011
Eleanor Borden (Lloyd) (Class Of 1956)  
Ted Byers (Class Of 1969)  
Jerry Canter (Class Of 1951)  
Cathy Carr (Curtis) (Class Of 1962)  
Bill Clontz (Class Of 1960)  
Jean Cornthwaite (Scott) (Class Of 1938)  
Chester Decker (Class Of 1949)  
John Doan (Class Of 1961)  
Betty Jo Fisher (James) (Class Of 1967)  
Elaine Garrett (Class Of 1970)  
Mildred Goff (Machledt) (Class Of 1935)  
Jim Graves (Class Of 1955)  
Phyllis Jean Harstad (Taylor) (Class Of 1943)  
Joanna Hopper (Callans) (Class Of 1950)  
Mildred Lear (Gross) (Class Of 1940)  
Conrad Lewis (Class Of 1942)  
Jean Lewis (Martin) (Class Of 1946)  
Richard Lindley (Class Of 1947)  
Mary Katherine McCoy (Mathis) (Class Of 1944)
Nancy McMullen (Bonomo Keith) (Class Of 1957)  
Pat Monts (Class Of 1938)  
William W. Overpeck (Class Of 1943)  
Julie Phillips (Class Of 1973)  
Sheila Sherrill (Weer) (Class Of 1968)  
Lester Gene Silkwood (Class Of 1945)  
Bill Sowers (Class Of 1954)  
Thelma Straughn (Griffin) (Class Of 1941)  
Jerry Vandivier (Class Of 1956)  
Jack (John R. ) Wilson (Class Of 1944)  

2010
Donna Barker (Berty) (Class Of 1966)  
Bob Carrington (Class Of 1960)  
Dale Cox (Class Of 1942)  
Darrell Douglas (Class Of 1963)  
Sam Estell (Class Of 1976)  
Elizabeth Farrington (Class Of 1930)  
Annabelle Fisher (Hill) (Class Of 1942)  
Phillip Fisher (Valedictorian) (Class Of 1940)  
Joseph W. Hall (Class Of 1942)  
Greg Hartman (Class Of 1970)  
Ron Hartman (Class Of 1969)  
Virginia Havey (Neuendorf(valedictorian)) (Class Of 1937)  
Jon Herrick (Class Of 1974)  
Frank Hiers (Class Of 1945)  
Dorothy Hodge (Hicks) (Class Of 1936)  
Frances Kent (Schrader) (Class Of 1932)  
Pauline Kent (Class Of 1941)  
James Kesner (Class Of 1936)  
Austin Lewis (Class Of 1931)  
Charles Martin (Class Of 1956)  
Donald McMillin (Class Of 1943)  
Rowena McMullen (Miller) (Class Of 1937)  
Sara Virginia Morris (Johnson) (Class Of 1934)  
Don Noblitt (Class Of 1955)  
Wilma Pyle (Gastineau) (Class Of 1936)  
George Ross (Class Of 1960)  
Cody M. Rowe (Bellmore) (Class Of 1942)  
Carl Seybold (Class Of 1951)  
Angie Smith (Class Of 1992)  
John Smith (Class Of 1944)  
Larry Smith (Class Of 1964)  
John J. Thomas (Class Of 1942)  
Larry Vandivier (Class Of 1959)  
Mary Jane Wimmer (Warden) (Class Of 1939)  
Rozelle Woods (Pyle) (Class Of 1941)  
David Zehr (Class Of 1955)  

2009
Phillip Bartley (Class Of 1959)  
Arron Bays (Class Of 2006)  
Donna Chezem (Gardner) (Class Of 1959)  
Myra Beth Cloud (Spurgeon) (Class Of 1955)  
Rick Coleman (Class Of 1965)  
Bill Collings (Class Of 1944)  
Gloria "Boots" Cooper (Hobson) (Class Of 1963)  
Kelley Ann Dowd (Stites) (Class Of 1989)  
Richard Dowell (Class Of 1945)  
Phil Harlan (Class Of 1980)
Alice Hartman (Rutledge) (Class Of 1936)
Evelyn Hartman (Busenbark) (Class Of 1943)
Clara Havey (Vargason) (Class Of 1943)  
Judy Jenkins (Class Of 1974)  
Wanda Jerome (Nelson) (Class Of 1948)
Connie Koenig (Class Of 1976)  
Beverly Lewis (Stein) (Class Of 1951)  
Donald W. Lucas (Class Of 1942)  
David Marlar (Class Of 1976)  
Mary Louise Martin (Churchhill) (Class Of 1941)  
Bev Matthews (Garrard) (Class Of 1957)  
Steve Navel (Class Of 1962)  
Jerry Neidlinger (Class Of 1953)
Virgil Nicholas (Class Of 1940)  
Bill Nickle (Class Of 1970)  
Anna Phillips (Class Of 1959)  
Jim Rasor (Class Of 1979)  
Henry Lee Robertson (Class Of 1937)  
Bruce Patrick Rohzon (Class Of 1979)  
Lois Staggs (Whitlock) (Class Of 1963)  
Gary Struder (Class Of 1966)  
Milburn Thomas (Class Of 1933)  
Linda Thompson (Harney) (Class Of 1956)  
Romona Timberlake (Baer) (Class Of 1954)  
Jean Washburn (McManimie) (Class Of 1947)  

2008
William E. Adams (Class Of 1943)
Rick Albrecht (Class Of 1971)  
Wilma Banta (Myers) (Class Of 1933)
Carlton Butler (Class Of 1951)
Paul Carr (Class Of 1980)  
Dwight Crandall (Class Of 1961)  
Mona Crumley (Durbin) (Class Of 1935)
Dorothy Dickerson (Jonesi) (Class Of 1953)
Ruby Frazier (Wirth) (Class Of 1936)
James R. Hudson (Class Of 1934)  
Mary Ellen Insley (Olson) (Class Of 1958)  
Paul Insley (Class Of 1946)  
Mildred Jessup (Sinclair) (Class Of 1933)  
Tricia Lewis (Kerr) (Class Of 1991)  
Richard Martin (Class Of 1939)
Richard W. Martin (Class Of 1939)  
Don R. Navel (Class Of 1958)  
Dr. Dennis Nicholas (Class Of 1938)  
Jean Claire Overpeck (Whipple) (Class Of 1942)
Mary Parke (Class Of 1965)  
Ralph Pinegar (Class Of 1946)  
Roberta Plummer (Hudson) (Class Of 1956)  
Patricia Riddle (Atkinson) (Class Of 1951)
Geneva Seybold (Brown) (Class Of 1938)
Bette Smith (Baker) (Class Of 1936)  
Dick E. Spaw (Class Of 1952)  
John Stevenson (Class Of 1943)
Steven Ray Swaim (Class Of 1991)  
Dale Thomas (Class Of 1945)
Martha Warden (Mitchell) (Class Of 1936)  
Howard Wood (Class Of 1950)  

2007
Wayne Atkinson (Class Of 1945)  
Mary Etta Beatty (Dowd) (Class Of 1939)  
Ted Braner (Class Of 1957)  
Marie Clodfelter (Class Of 1972)
Catheryne Dickerson (Tate) (Class Of 1937)
Christine Earl (Class Of 1968)
Thelma Farner (Lehmann) (Class Of 1942)
Bryan Christopher Fox (Class Of 1996)  
Lana Frost (Livengood) (Class Of 1966)  
Ruth Ann Graham (Lee) (Class Of 1944)
Harold Haughee (Class Of 1946)  
Edith Havey (Lawson) (Class Of 1938)  
JoAnn Jacks (Clary) (Class Of 1945)  
Jim Jerome (Class Of 1943)  
Oscar Kent (Class Of 1949)
Dale Lawson (Class Of 1956)
Edward Dale Lee (Class Of 1942)
J. Everett Martin (Class Of 1934)  
Donald McClain (Class Of 1948)
Jerry McMillin (Class Of 1952)  
Donald Nasser (Class Of 1967)
Dr. Richard Overpeck (Class Of 1939)
Ronald Stutler (Class Of 1955)  
Joe Taylor (Class Of 1941)  
Wanda Thomas (Lawrence) (Class Of 1944)  
Ray C. Warden (Class Of 1942)
Jerry Welch (Class Of 1950)
Lawrence Wilson (Class Of 1940)

2006
Virginia Bales (Taylor) (Class Of 1941)
Thomas Banta (Class Of 1930)  
Joe Barker (Class Of 1943)
John Berry (Bellmore) (Class Of 1953)  
Monty Black (Class Of 1969)  
Steve Brown (Class Of 1968)  
Edith Bryant (Class Of 1935)
Mary Jean Clemons (Tuttle) (Class Of 1942)  
Gary Cooper (Class Of 1962)  
Ruby Crafton (Hall) (Class Of 1935)  
Carl Cramer (Class Of 1938)
Phyllis Daugherty (Baker) (Class Of 1936)
Dale Davis (Class Of 1988)  
Madonna Doolin (Bousman Rooney) (Class Of 1964)  
Tony Huffman (Class Of 1980)
Phyllis Jolley (Kinslow) (Class Of 1945)
Paul Kent (Class Of 1941)
Ray Phillip Kesner (Class Of 1940)
Danny Lathrop (Class Of 1992)  
Donna Martin (Britton) (Class Of 1964)  
Marcia McFerran (Wiles) (Class Of 1957)  
Jack Overpeck (Class Of 1959)  
Doris E. Paddock (Jeffries) (Class Of 1939)  
Shirley Peek (Casey) (Class Of 1957)  
Sharon Pence (Plumeau) (Class Of 1958)  
Lois Purcell (Payton) (Class Of 1953)
Mary Alice Remington (Class Of 1961)
Eugene Rogers (Class Of 1945)  
Lelia Seybold (Thompson) (Class Of 1941)
Sonya Suzanne Snowden (Class Of 1947)
Barbara Swaim (Hardesty) (Class Of 1945)  
Janet Vandiver (Class Of 1963)  
Jack Washburn (Class Of 1945)
Charles Whitesell (Vp) (Class Of 1931)
Marjorie Whitted (Petrovich) (Class Of 1936)

2005
Albert Leon Bowman (Class Of 1951)
Leroy Boyd (Class Of 1961)
Hubert Clark (Class Of 1934)  
Sally Clark (Cook) (Class Of 1931)  
Robert Cloyd (Class Of 1937)
Rosa Cox (Crooks) (Class Of 1966)
Thelma Cronk (Dooley) (Class Of 1934)
Virginia Dickerson (Newsome) (Class Of 1940)
Carolyn Doolin (Richmond) (Class Of 1958)  
Wendell Farrington (Class Of 1937)
Shawn Forrest (Class Of 1987)  
Nick Gambaiani (Class Of 1988)  
Beverly Herald (Class Of 1977)
Robert E. Lough (Class Of 1942)  
Merle Martin (Class Of 1940)  
Richard Morgan (Class Of 1949)
Mary V. O'Haver (Class Of 1934)
Raymond F. Overpeck (Class Of 1934)  
Virginia Royce (Richardson) (Class Of 1937)
Jo Schwin (Swanson) (Class Of 1950)
Albert Sharer (Class Of 1963)  
Esther Timberlake (Chezem) (Class Of 1944)  
Pam Van Gilder (Boren) (Class Of 1962)  
Vernon Van Lear (Class Of 1949)
Beverley Vaught (Long) (Class Of 1964)
Henrietta J. Ward (Younger) (Class Of 1939)
Beulah Webb (Class Of 1974)  
Margaret White (Class Of 1933)

2004
Marsonne Borden (Cramer) (Class Of 1937)
Anna Carter (Class Of 2004)  
Dick Clements (Class Of 1954)
Delance Curtis (Class Of 1940)
Ruth E. Engles (Class Of 1934)
Edith Fisher (Class Of 1930)
Otis Fortner (Class Of 1936)
Opal Frazier (Nispel) (Class Of 1939)
Gregg Gastineau (Class Of 1972)  
David Hardy (Class Of 1957)  
Ann Harrison (Nichols) (Class Of 1936)  
Douglas Jeffries (Class Of 1999)  
Beulah Keller (Carbone) (Class Of 1959)  
Jim Kent (Class Of 1976)  
William M. Lee (Class Of 1939)
Richard Lightle (Class Of 1946)  
Archie Martin (Class Of 1945)
Donn Martin (Class Of 1950)
Jayne Martin (Class Of 1959)  
Lorene Martin (Ellis) (Class Of 1944)
David Millspaugh (Class Of 1959)  
Richard C. Moffett (Class Of 1938)
Dorothy Pinegar (Ryder) (Class Of 1942)  
Doug Rogers (Class Of 1954)
Anita Seybold (Gallion) (Class Of 1945)
John Shepard (Class Of 1963)  
Emily Smith (McDonald) (Class Of 1959)  
Richard E. Smith (Class Of 1937)
Nancy Vandenbark (Harrison) (Class Of 1954)  

2003
John Alden (Class Of 1932)  
William O. Ball (Class Of 1935)  
Phillip Botts (Class Of 1949)
Cheryl Butler (Class Of 1963)  
John Byers (Class Of 1965)  
Lois Jean Cooper (Payton Wood) (Class Of 1945)  
Nancy Cunningham (Rooney) (Class Of 1965)  
Amy Marie Elenich (Thomas) (Class Of 1988)  
Terry Ferguson (Class Of 1975)
Carrie June Gillian (Class Of 1932)  
Mona Hartman (Class Of 1933)  
Terry Herrick (Class Of 1960)  
Forrest Ingram (Class Of 1940)
Rosalie Jeffries (Carmichael) (Class Of 1935)
Alberta Lee (Lang) (Class Of 1936)  
Kenneth Martin (Class Of 1937)
Wilma Imogene Martin (Knoop) (Class Of 1942)
Max Mathas (Class Of 1940)
Wilburn McManimie (Class Of 1946)
Ed Navel (Class Of 1964)
Glen O'Laverty (Class Of 1935)  
Lester Overpeck (Class Of 1965)  
Kendra Payne (Engrissei) (Class Of 1978)  
Bill Perry (Class Of 1958)  
Pat Pruett (Reaves) (Class Of 1959)  
Bob Pruner (Class Of 1959)  
Don Shoemaker (Class Of 1966)  
Delbert Smith (Class Of 1946)  
Emma Southard (Carnegie) (Class Of 1964)  
Vincent Wink Warden (Class Of 1933)  
Margaret Wittenmyer (Austin) (Class Of 1942)

2002
Emily Adams (Bryant) (Class Of 1941)
Robert Adams (Class Of 1940)
Lewis G. Ayres (Class Of 1936)  
Ernest Barker (Class Of 1945)  
Alice Anita Boyd (Roe) (Class Of 1942)
Mary Catherine Boyd (Mealka) (Class Of 1944)
Betty Burns (Class Of 1949)  
Harold Busenbark (Class Of 1947)
Lois Jean Butler (Class Of 1943)
Ron Canfield (Class Of 1984)
Robert Catlin (Class Of 1940)
Virginia Daugherty (Matheson) (Class Of 1938)
Carl Thomas Farner (Class Of 1942)  
Stanley Fisher (Class Of 1943)
William Hall (Class Of 1940)  
Jerry Herrick (Class Of 1960)  
Mike Herrick (Class Of 1962)  
Laura Kent (Knight) (Class Of 1936)
Donald Kite (Class Of 1935)
David D. Lee (Class Of 1948)
James Lewis (Class Of 1940)
Tom Lindsey (Class Of 1972)  
George R. Nichols (Class Of 1936)
Ralph Robertson (Class Of 1941)
Jane Sandford (St. John) (Class Of 1936)
Rebecca Simmons (Maris) (Class Of 1940)
Richard Vernon Smith (Class Of 1958)  
Doyle Sutton (Class Of 1940)
Jackie Vincent (Cloyd) (Class Of 1949)
Ruth Welch (Ayres) (Class Of 1936)  

2001
Clifford Bennett (Class Of 1935)
Marialena Blake (Class Of 1964)
Robert Bloomer (Class Of 1932)  
Richard S. Bloomer Dr. (President) (Class Of 1931)  
George Boyd (Class Of 1948)
Russell Brattain (Class Of 1966)
Marian Brockway (Class Of 1930)  
Kathleen Busenbark (Connerley) (Class Of 1941)
David Cassidy (Class Of 1949)  
Robert L. Dean (Class Of 1934)
Vicki Dickerson (Reid) (Class Of 1959)  
Rodger Earl (Class Of 1972)  
James H. Hocker (Class Of 1935)
Gerald L. Hutson (Class Of 1950)
Ada Lee (Shonkwiler) (Class Of 1938)
Lawrence Overpeck, Jr. (Class Of 1942)  
Ann Shanklin (Decker) (Class Of 1952)
Richard W. Shores (Class Of 1935)  
Eleanor Sowers (Class Of 1930)
Maurice Wimmer (Class Of 1958)  
Maxine Wimmer (Merica Ball) (Class Of 1936)
Lena Mae Witsman (Mayberry Richardson) (Class Of 1936)

2000
Richard A. Britton (Class Of 1954)
Richard Dick Collings (Class Of 1946)  
Jim Dye (Class Of 1957)  
Mildred Farrington (Williams) (Class Of 1931)
Myrtle Havey (Jones) (Class Of 1932)  
Dorothy Kent (Frazier) (Class Of 1940)
Virginia Lee (Class Of 1930)  
Larry Glenn Lenover (Class Of 1950)  
Sue Lightle (Dooley) (Class Of 1949)  
Mary E. Martin (Rose) (Class Of 1929)  
Patricia P. Navel (Class Of 1951)
Ruth Neet (Hobson) (Class Of 1942)
Margrette Patton (Hancock Royer) (Class Of 1937)
Doris M. Phipps (Pence) (Class Of 1935)  
Shelby Richardson (Class Of 1943)  
Ethel Robertson (Maitlen) (Class Of 1943)  
Lieona Smith (Farrell) (Class Of 1931)
George W. Stark (Class Of 1939)
Richard Swaim (Class Of 1956)
Ruth Swaim (Clark) (Class Of 1942)
Mary Thompson (Stanley) (Class Of 1933)
William Thompson (Class Of 1942)
Margaret Woods (Arbuckle) (Class Of 1943)

1999
Ruby Adams (Lewis) (Class Of 1941)
Charles Allen (Class Of 1943)
Ralph Atkinson (Class Of 1951)
Lennis Bemis (Class Of 1948)
Nancy Lee Boswell (Class Of 1951)  
Lionel Clark (Class Of 1932)  
Phil Cory (Class Of 1975)
Margaret Cottrell (Thomas Barefield) (Class Of 1963)  
Virginia Flaurr (Rector) (Class Of 1953)
Glenn J. Goff (Class Of 1931)
Lois E. Harney (Fleming) (Class Of 1935)
Harold Hixon (Class Of 1930)
Cora Etta Hobson (Stout) (Class Of 1943)  
Agatha Isham (Glosson) (Class Of 1936)
Barbara Malone (Flock (Treas. )) (Class Of 1949)  
Danny Merrell (Class Of 1955)  
Mary Minderman (Kratzer Ralston) (Class Of 1936)
Rex Monts (Class Of 1947)
Charles W. Morris (Class Of 1931)  
Bette Navel (Blair) (Class Of 1947)
Victor Nicholas (Class Of 1941)  
Susan Rardin (Hall) (Class Of 1936)  
Martha Lou Skelton (Malinowski) (Class Of 1942)
Dorothy R. Smith (Class Of 1934)
Bill Stover (Class Of 1946)  
Charles Robert Taylor (Class Of 1941)  
Gene White (Class Of 1955)  

1998
Joe Bean (Class Of 1941)
Willard Bosley (Class Of 1933)
Jon Boyd (Class Of 1957)  
Loleta Branson (Stillman) (Class Of 1935)
Austin Bryant (Class Of 1941)
Blair Ferguson Collings (Class Of 1996)  
Shirlie Cooper (Rozhon) (Class Of 1948)
Frances Fisher (Owen) (Class Of 1940)
William M. Groover (President) (Class Of 1942)
Ruth Ann Hartman (O'Vivion) (Class Of 1953)
Wayne Lear (Class Of 1948)
Joan Llewellyn (Horton) (Class Of 1945)
James Nelson (Class Of 1953)
Marijane Payne (Class Of 1944)
Donald Pratt (Class Of 1947)
Patty Price (Shew) (Class Of 1960)  
Shirley Sherman (Taylor) (Class Of 1954)
Thelma White (White) (Class Of 1937)

1997
Louise Alkire (Frank) (Class Of 1938)
John R. Boyd (Class Of 1946)
Edward Dale Bradfield (Class Of 1942)
Steve Bradfield (Class Of 1964)  
James T. Britton (Class Of 1940)
Cleo Crafton (Class Of 1933)  
William B. Crafton (Class Of 1931)  
Burdina Crooks (Miller) (Class Of 1931)
Helen Ellsworth (Clark) (Class Of 1939)
Wayland Fisher (Class Of 1935)
Bill Hamilton (Class Of 1950)  
Rosetta Harrison (Class Of 1933)
Lucille Haworth (Kendall (Sec/Treas. )) (Class Of 1932)  
Steve Hieston (Class Of 1977)
Thelma Hocker (Class Of 1947)
William Ingram (Class Of 1933)
Max Jessup (Vice President) (Class Of 1942)  
Donald Kent (Class Of 1948)
Gerald Lenover (Class Of 1953)
John W. Monts (Class Of 1934)
Walter Monts (Class Of 1932)
Lois Newton (Mann) (Class Of 1933)  
Hugh Gene Price (Class Of 1939)
Ross Pyle (Class Of 1937)
Paul Ricketts (Class Of 1960)  
Paul Robertson (Class Of 1939)  
Mary Sheetz (Thampson) (Class Of 1941)
Candi Stoup (Ferguson) (Class Of 1978)  
Bill Swaim (Class Of 1966)  
Ina Belle Thomas (Cannon) (Class Of 1942)
Harold Wimmer (Class Of 1946)  

1996
Josephine Bartley (Loy) (Class Of 1942)
Eva Lucille Bohn (Kern) (Class Of 1952)
Mickey Bonomo (Class Of 1956)  
Richard E. Bush (Class Of 1952)
Roberta Dean (Smith) (Class Of 1942)
Earl Dowd Jr. (Class Of 1939)  
Anclare Drake (Woods) (Class Of 1938)
Barbara Hamilton (Berry) (Class Of 1951)
Alice Jane Harrison (Class Of 1933)
Shirley Jerome (Starr) (Class Of 1954)
Mary Evelyn Martin (Bell Fallowfield) (Class Of 1942)
Charles Newton (Class Of 1950)
Keith Pogue (Class Of 1961)
Drusilla Rigney (Martin) (Class Of 1957)  
William H. Rohm (Class Of 1950)  
Marvin Scott (Class Of 1945)  
George R. Seybold (Class Of 1936)
Rose Zella Soey (Rustin) (Class Of 1943)
Harold Sparks (Class Of 1949)
Melvin Spurr (Class Of 1969)  
Ray Vauters (Class Of 1964)
John Whitesell (Class Of 1938)

1995
William Bayer (Class Of 1948)  
Teresa Birch (Russell) (Class Of 1975)  
Herschel Busenbark (Class Of 1949)
Bill Canter (Class Of 1955)  
Alberta Cooper (Spencer) (Class Of 1938)
Kevin Cooper (Class Of 1977)
John Robert (Bob) Forrest (Class Of 1937)
Sheryl Ann Higgs (Clark) (Class Of 1974)  
Jane Ireland (Byers) (Class Of 1941)
Amy Jones (Class Of 1994)
Alice Pauline Martin (Cannell) (Class Of 1936)
Rose Martin (Larr) (Class Of 1951)
Jessie McBride (Reardon) (Class Of 1931)
Clarel Padgett (Class Of 1949)
Alan Reed (Class Of 1973)  
Richard Rose (Class Of 1936)
Paul Smith (Class Of 1931)
Betty Lou Steffy (Means -Secretary) (Class Of 1942)
John Tolin (Class Of 1955)  
Norma Vandivier (Earl) (Class Of 1948)

1994
Tommy Anglin (Class Of 1981)  
Darlene Berry (White) (Class Of 1956)  
Virginia Boyd (Holler) (Class Of 1936)  
Louise Collings (McMillin Ryer) (Class Of 1932)  
Stanley Fortune (Class Of 1944)
Gayla Gerrish (McMullen) (Class Of 1955)  
Lenora Joey (Soey) (Class Of 1940)
Frank R. Lee (Class Of 1933)
Bill McClain (Class Of 1957)  
Frances O'Haver (Fisher) (Class Of 1936)
Sheridan Sandford (Historian) (Class Of 1931)
Carol Siddens (Steward) (Class Of 1959)  
John Spencer (Class Of 1958)  

1993
Raymond Bartley (Class Of 1935)
Mildred Boyd (Bers) (Class Of 1939)
Loretta Bramblet (Roberts) (Class Of 1948)
Dick Canter (Class Of 1946)
Olas Cronk (Class Of 1931)
Jean Dowell (Radler) (Class Of 1942)
Fred Eldridge (Class Of 1950)
Leighton Kent (Class Of 1947)
Bernard Albert "Bud" Lee (Class Of 1936)  
James Martin (Class Of 1939)
Mary Lou McMillin (Brown) (Class Of 1937)
Phillis Minderman (Hill) (Class Of 1944)  
Ruth Murphy (Summerville) (Class Of 1947)  
Clarence Rardin (Class Of 1947)
Archie Ross (Class Of 1968)  
Harry Swaim (Class Of 1946)
Opal Warren (Hopkins) (Class Of 1936)  
Donald Weatherford (Class Of 1935)
George Wood (Class Of 1940)

1992
Jerry Adams (Class Of 1973)
Hugh V. Banta (Class Of 1936)
Joe Blower (Class Of 1940)
Rowena Branson (Bradburn) (Class Of 1932)  
Barbara Brown (Garrett) (Class Of 1947)
Bessie Burkett (Class Of 1934)
Dorothy Burnett (Borders) (Class Of 1941)
Virginia Clark (Michou) (Class Of 1932)  
Cecil Cook (Class Of 1931)  
Gerald Doan (Class Of 1949)  
Richard Duane Forrest (Class Of 1936)
Steve Myers (Class Of 1984)  
Ralph Maurice Pence (Class Of 1920)
Robert Rohe (Class Of 1974)  
Phyllis Swaim (Hensler) (Class Of 1962)  
Nellie Testing (Swaim) (Class Of 1919)
Noel Thomas (Class Of 1944)  
Pete Thomas (Mr. Football) (Class Of 1970)  
Polly Ward (Gregg Britton) (Class Of 1946)
Dds George Allen "Buck" Welch (Class Of 1942)  

1991
Harold Akers (Class Of 1938)
Samuel Bradburn (Class Of 1941)
John Carver (Class Of 1960)  
Wilma Cottrell (Sawtelle) (Class Of 1938)
Dorothy DePlanty (Matthews) (Class Of 1936)
Harry Fisher (Class Of 1938)
Michael Warren Graham (Class Of 1936)
Jean Hoopingarner (Turner) (Class Of 1944)
Jeanie Kendall (Schelsky) (Class Of 1960)  
Glenn U. Kent (Class Of 1938)
Kristie Kurtina Kilburn (Class Of 1990)
Ivan Seybold (Class Of 1942)
Kenneth Swaim (Class Of 1939)  
Marilyn Wimmer (Class Of 1961)  

1990
Carl Alkire (Class Of 1933)
Virginia R. DePlanty (Canaday) (Class Of 1942)
Margaret Fultz (Sherrill) (Class Of 1946)
Ralph Harrison (Class Of 1937)  
Jean Hartman (Oakes) (Class Of 1951)
Lloyd Ingram (Class Of 1937)
Bob McCord (Class Of 1962)  
Donald McFaddin 1944 (Class Of 1944)
Donald Smith (Class Of 1941)

1989
Max Alkire (Class Of 1934)
Fred Brown (Class Of 1949)
Forrest Dean Butler (Class Of 1943)
Arthur Cronk (Class Of 1931)
Floyd Griffin (Class Of 1952)
Chas. Wm. (Bill) Harrison (Class Of 1934)
Kenneth Joyce (Class Of 1981)  
Wayne Kilburn (Class Of 1930)
Wanetah Martin (Mueller) (Class Of 1944)
Kay Shannon McKnight (Davies) (Class Of 1951)
Paul E. Minderman (Class Of 1932)  
Ronica Paddock (Class Of 1981)  
Harold Price (Class Of 1937)
Jesse Sadler (Class Of 1934)
George E. Sappenfield (Class Of 1934)
Bob Sciotto (V. P. ) (Class Of 1973)
Bob Stoops (Class Of 1948)

1988
Paul Blackmore Jr. (Class Of 1941)
John Britton (Class Of 1954)  
Charles Hancock (Class Of 1937)
Bertha Havey (Class Of 1949)  
Glenn Keefe (Sec. /Treas. ) (Class Of 1931)  
Lois Kent (Class Of 1962)  
Andy Marlar (Class Of 1989)  
Henrietta McMillin (Wilson) (Class Of 1941)
Joe Overpeck (Class Of 1969)  
Charles E. Reeder (Class Of 1931)
Frank R. Skelton (Class Of 1938)  
George Strickler, Jr. (Class Of 1936)  
David D. Todd (Class Of 1953)
Donald L. Vauters Sr. (Class Of 1952)
Perry Williams (Class Of 1963)  
Jerry Wimmer (Class Of 1954)

1987
Edward Blackmore (Class Of 1944)  
Jane L. Blye (Singleton Grobe) (Class Of 1938)
Don Canfield (Class Of 1984)
Anna Marie Fisher (Faust) (Class Of 1939)
Leighton Fisher (Class Of 1941)
Gail Hardesty (Class Of 1945)
Kelly Joyce (Class Of 1982)  
Marion Overpeck (Class Of 1930)  
Richard Overpeck (Class Of 1940)
Richard Rozhon (Class Of 1946)
Mary Thompson (Kaleel) (Class Of 1945)
Dennis Warren (Class Of 1933)

1986
Phillip Britton (Class Of 1957)  
Hazel Clodfelter (Towell) (Class Of 1945)  
Maxine H. Davis (Mack) (Class Of 1936)  
Grace Earl (Lightle) (Class Of 1951)  
Ronnie Lee (Class Of 1944)
Lola Marshall (McDowell) (Class Of 1910)
Gerald Martin (Class Of 1941)
Marjorie A. Morris (Harmless) (Class Of 1938)  
Susie Nevins (Class Of 1977)  
William H. Newton (Class Of 1936)
Keith Payton (Class Of 1945)  
Robert Lee Taylor (President) (Class Of 1932)
Charles Thomas (Class Of 1944)
Debbie Lou White (Class Of 1978)  

1985
Scott Alderton (Class Of 1962)  
Jack Bettis (Class Of 1969)  
Alice Lucille Chaplain (Snodgrass) (Class Of 1935)
Kenny Coleman (Class Of 1961)
Helen I. Cromwell (Class Of 1935)
Russell H. Fisher (Class Of 1935)
Norma Graham (Wilson Brakken) (Class Of 1940)
Richard Hoopingarner (Class Of 1943)
Myrtle Lee (Fisher) (Class Of 1911)
Harold Martin (Class Of 1932)  
Lela Martin (Class Of 1943)
Juliet Ott (Snowden) (Class Of 1930)  
Dale Peacock (Class Of 1984)  
Rosalie Sappenfield (Class Of 1930)
Scott Vandivier (Class Of 1974)  
Max Welch (Class Of 1934)  

1984
Allan Bradfield (Class Of 1944)
Paul E. P. Cottrell (Class Of 1947)
Bill Curry (Class Of 1943)
Helen DePlanty (Akers) (Class Of 1941)
Richie Greenwell (Class Of 1987)  
Marta Hopper (Eup) (Class Of 1945)
Betty Hybarger (Fisher) (Class Of 1949)
Steve Kenley (Class Of 1976)  
Newton McCord (Class Of 1930)
Verril Denzil Robertson (Class Of 1937)  
Morris Switzer (Class Of 1930)

1983
Farris Bradfield (Cox) (Class Of 1919)
Mary Ruth Burnett (Arnn) (Class Of 1935)
Mary Elaine Drake (Piske) (Class Of 1935)
Philip Ensey (Class Of 1943)
Betty Lou Hamock (McMurtry) (Class Of 1960)  
Carolee Harney (Morlan) (Class Of 1945)
Jeane Ireland (Smith) (Class Of 1936)
Doyne Martin (VanScoyoc) (Class Of 1931)
Wendell Scott (Class Of 1940)  
Alice Squire (Siegelin) (Class Of 1931)  
Aileen Testing (Michael) (Class Of 1938)
Ruth Wilson (Class Of 1981)  

1982
Harold Barker (Class Of 1936)
Thomas Farnsworth (Class Of 1949)  
Lois Hixon (McCrocklin) (Class Of 1931)
Patricia Jones (Gregerson) (Class Of 1952)
Karl Kent (Class Of 1933)
June Lear (Boardman) (Class Of 1944)
John Marshall (Class Of 1933)
John B. McFaddin (Class Of 1940)  
Ovid William Muir (Class Of 1918)  
Steve Scott (Class Of 1960)  
William F. Taylor (Class Of 1938)
Leon F. Urbain (Class Of 1905)  
Debra Kay Wood (Class Of 1974)  

1981
Ross Bowman (Class Of 1949)
Curtis Brown (Class Of 1964)
Mary J. Bryan (O'Brien) (Class Of 1953)
Mary C. Clodfelter (Hessler) (Class Of 1935)
Janet Crowder (Class Of 1976)  
Mary Ellen Griffin (Freed) (Class Of 1949)
Ralph Griffin (Class Of 1940)
Mildred Heslar (McGill Bennett) (Class Of 1939)
Wanda Kelsheimer (Class Of 1955)  
Donald Lear (Class Of 1940)
John Minderman (Class Of 1932)  
Marion Ross (Class Of 1930)
Beaudette Seward (Bowers) (Class Of 1954)  
Robert Simmons (Class Of 1942)
Perry Wimmer (Class Of 1933)  

1980
Faye Armitage (Ireland Bennett) (Class Of 1956)
Ethel Carver (Martin) (Class Of 1904)  
Harold Fisher (Class Of 1938)
Carl Fortner (Class Of 1945)
Martha E Hardesty (Blacketer) (Class Of 1936)
Max Hartman ((39)) (Class Of 1939)
John Lewis (Class Of 1944)
Julie Lows (Class Of 1977)
Paul A. Neet (Class Of 1936)  

1979
Glenn Collings, Jr. (Class Of 1938)
Jack Cooper (Class Of 1950)
Homer Grubb (Class Of 1934)
Wayne May (Class Of 1948)
Kenny McPheron (Class Of 1974)  
Marion Payne (Class Of 1937)

1978
Paul Branson (Class Of 1935)  
Glenn Catterson (Class Of 1933)
Mary Ellen Guilliams (Shular) (Class Of 1940)
Mary Malone (Class Of 1965)  
Charles Taylor (Class Of 1940)

1977
Bill Auman (Class Of 1977)
Rudolph (Dolph) Davies (Class Of 1930)
William Earley (Class Of 1949)  
Nancy Kent (Slemp) (Class Of 1957)  
John Franklin Kesner (Class Of 1938)
Denzel Martin (Cope) (Class Of 1945)
Virginia Martin (Class Of 1943)
Jean O'Haver (Glen) (Class Of 1934)  
Jewell Personett (Morgan) (Class Of 1950)
Max Rigdon (Class Of 1937)
Darrell Skelton (Class Of 1948)  

1976
Helen Britton (Frank) (Class Of 1938)
Daniel Elwood Delp (Class Of 1939)
Donald Finney (Class Of 1945)
Darrel Isenberg (Class Of 1966)
Sidney Miller (Class Of 1947)
Bernard Nichols (Class Of 1941)
William Ott (Class Of 1924)  
Cecil Rardon (Class Of 1940)
John Upp (Photographer) (Class Of 1926)  
Phyllis Waddell (Ingram President) (Class Of 1940)
Cliff Warren (Class Of 1974)  

1975
James Auman (Class Of 1973)  
Otto Bryant (Class Of 1907)
Sam Burnett (Class Of 1937)
Dorval Jeffries (Class Of 1948)
Rose Sharer (Class Of 1965)  
Anna Spurr (Sneath) (Class Of 1931)  

1974
Dale Cromwell (Class Of 1931)
Ernest Freed (Class Of 1926)  
Gloria Gregg (McCoy) (Class Of 1964)  
Rachel Martin (French) (Class Of 1939)  
Jerry Phillips (Class Of 1970)  
Marcia Strouse (Ott (Class Of 1900)) (Class Of 1900)  

1973
Lorene Aikin (Rowe) (Class Of 1956)  
Myrna Applegate (McNeil) (Class Of 1959)  
Wayne Hartman (Class Of 1947)  
Bill Hoopingarner (Class Of 1941)
Dorothe McNeil (Swhin) (Class Of 1937)  
Earl Miller (Class Of 1952)
Ed Whalen (Class Of 1969)  

1972
Brenda Akers (Hendrix) (Class Of 1968)  
Ruth Frazier (Seits) (Class Of 1921)
Marta Gerrish (O'Harra) (Class Of 1956)  
Rod Hinwood (Class Of 1971)
Esther Lee (Branson) (Class Of 1931)
Alice Lenore Martin (Case) (Class Of 1935)  
Ron Mitchell (Class Of 1965)  
Sue Smith (Class Of 1963)  
David Winn (Class Of 1961)  

1971
Clifford Adams (President) (Class Of 1930)  
Gayla Chaney (Class Of 1963)  
Kenneth Curts (Class Of 1936)
William J. Moore (Class Of 1938)
John Mottern (Class Of 1937)
Paul Mull (Class Of 1937)  
Carol Staggs (Sheldon) (Class Of 1959)  

1970
Edda Blackmore (Class Of 1970)  
Paul Collings '35 (Class Of 1935)  
James Gillian (Class Of 1928)  
Nancy Green (Class Of 1971)  
Farrell Havey (Class Of 1914)  
Bob Kilburn (Class Of 1966)
Parke McCampbell (Class Of 1930)
Harold Rooksberry (Class Of 1932)
Eugene Summerville (Class Of 1942)  
George Testing (Class Of 1915)

1969
Gerald Barker (Class Of 1939)
Clotine Bartley (Smith) (Class Of 1922)  
Max Berry (Bellmore) (Class Of 1953)
Urith Bradfield (Class Of 1914)
Elton Cronkhite (Class Of 1930)
John Paul Havey (Class Of 1920)  
Ernest Eugene Lee (Class Of 1938)
Carl H. McMillin (Class Of 1932)  
Max Summerville (Class Of 1945)  
Earl Swaim (Class Of 1923)  

1968
Paulette Branson (Class Of 1968)  
Estelline Clark (Raney) (Class Of 1937)
Darrell Wayne Cottrell (Class Of 1965)  
Beverly Kiger (Nelson) (Class Of 1960)  
Roy Phipps (Class Of 1931)  

1967
Betty L. Hobson (Carty) (Class Of 1946)
Madeline Kent (Clore) (Class Of 1951)
James Overpeck (Class Of 1966)  
Larry Sparks (Class Of 1968)

1966
Elaine Anglemyer (Cleary) (Class Of 1959)  
Theda Mary Armentrout (Hunnicut) (Class Of 1935)
Brooks T. Collings (Class Of 1909)  
James "Jim" Milton Forrest (Class Of 1934)
Melvin Ray Greene (Class Of 1953)
King Keith Harmless (Class Of 1939)  
Paul Leonard (Class Of 1932)
Bill McRoberts (Class Of 1966)  

1965
Rosemary Bohn (Wood) (Class Of 1941)  
Donald Lang (Class Of 1945)
Barret Dale Porter (Class Of 1934)

1964
Forest Bradfield (Bryant) (Class Of 1910)
Arlo Homer Williams (Class Of 1942)  

1963
Mary Francis Ferguson (Collings) (Class Of 1911)  
Robert Fortner (Class Of 1940)
Marjorie Holbert (Overpeck) (Class Of 1941)  

1962
Guy Cornthwaite (Class Of 1914)
Alice McMillin (Young) (Class Of 1931)
Harold O. Pinegar (Class Of 1939)
John Woodard (Class Of 1931)

1960
Jack Glosson (Class Of 1937)

1959
Paul Fisher Adams (Class Of 1936)
Jennie Boyd (Myers) (Class Of 1911)  
Aquilla L. Fisher (Class Of 1900)
Frae Fisher (Class Of 1915)
Louie Fisher (Class Of 1904)
Edwin Hodge (Class Of 1934)

1958
Charles Ireland (Class Of 1932)

1957
James Monroe (Class Of 1953)
Iva Louise Rardin (Class Of 1934)
June Stark (McNeil) (Class Of 1935)
Carole Wimmer (Class Of 1958)  

1956
Gary Anglemeyer (Class Of 1958)  
Larry Wilson (Class Of 1958)  

1955
Rosemary Teschmacher (Class Of 1953)  

1953
Robert Barr (Class Of 1930)  
Amfield Estella Ogden (Evans) (Class Of 1900)  
Madge Ott (Puett) (Class Of 1900)  

1952
Robert Lewis Ross (Korean War) (Class Of 1949)  
Barbara Louise Sappenfield (Overpeck) (Class Of 1935)  

1950
Lester C. Marshall (Class Of 1900)  

1949
Glen Allen Harrison (Class Of 1935)

1948
George Boyd (Class Of 1911)  

1947
Max Eugene Seybold (Class Of 1942)

1946
Richard H. Smith (Wwii) (Class Of 1937)

1945
Malcom Gross (Class Of 1943)
John E. Havey (Class Of 1934)  
Ruth Lang Lane (Harney) (Class Of 1937)
Fred Smith (Wwii) (Class Of 1938)  

1944
Homer Arnold (Class Of 1935)  
Martha Gene Belt (Barker) (Class Of 1937)
Richard Graham (Ww Ii) (Class Of 1940)
Clay Thomas (Class Of 1931)

1943
Ssgt Charles Robert Bell (Wwii) (Class Of 1936)
William Elmer Ferguson (Class Of 1882?) (Class Of 1900)  
Bert Harrison (Class Of 1942)

1942
Edgar Overpeck (Class Of 1937)  
Paul J. Taylor (Class Of 1935)  

1941
Walter Scott Ferguson (Valedictorian Of 1879) (Class Of 1900)  

1940
Lorene Alkire (Class Of 1938)

1939
Ruth Modesitt (Bradfield) (Class Of 1912)

1935
Ellis Bradfield (Class Of 1912)

1921
Helen Fisher (Class Of 1913)

DECEASED YEAR UNKNOWN
Allan Adams (Class Of 1913)
Elsie F. Adams (Class Of 1925)
Erma Alice Adams (Class Of 1922)
Gilbert Adams (Class Of 1910)
Joseph J. Adams (Class Of 1911)
Letha Laura Adams (Class Of 1916)
Mabel Adams (Adams) (Class Of 1915)
Raymond E. Adams (Class Of 1918)
Richard J. Adams (Class Of 1918)
Aileen Akers (Warren) (Class Of 1924)
Evelyn Akers (Bellmore) (Class Of 1928)
Vivian Akers (Bellmore) (Class Of 1932)
Rebecca (Reba) Alden (Class Of 1926) (Class Of 1926)
Virginia Alden (McFaddin) (Class Of 1925)
Carrie B. Alexander (1878 Salutatorian) (Class Of 1900)
Gerald Alexander (Bellmore) (Class Of 1928)
Gerald Alexander (Bellmore) (Class Of 1926)
Gerald Alexander (Bellmore) (Class Of 1927)
Harvey Alexander (Bellmore) (Class Of 1941)
Mayme Allen (Class Of 1904)
Mildred Allen (Class Of 1919)
Violet Allen (Class Of 1930)
Albert Ames (Class Of 1914)
Frank Parke Anderson (Class Of 1906)  
Mary Anderson (1886 Valedictorian) (Class Of 1900)
Cecil Angell (Class Of 1928)
Mary Angell (McCord) (Class Of 1929)
Paul Anway (Class Of 1911)
Aaron Armstrong (Class Of 1918)
Lillian Armstrong (Pell) (Class Of 1921)
Edmund F. Arnold (Class Of 1909)
Lucille Arnold (Class Of 1927)
Margaret C. Asbury (Class Of 1917)
Virgil Asbury (Class Of 1914)
Emily Ayres (Wadworth) (Class Of 1979)  
B1 B1 (Bellmore) (Class Of 1934)
B10 B10 (Bellmore) (Class Of 1934)
B11 B11 (Bellmore) (Class Of 1934)
B2 B2 (Bellmore) (Class Of 1934)
B3 B3 (Bellmore) (Class Of 1934)
B4 B4 (Bellmore) (Class Of 1934)
B5 B5 (Bellmore) (Class Of 1934)
B6 B6 (Bellmore) (Class Of 1934)
B7 B7 (Bellmore) (Class Of 1934)
B8 B8 (Bellmore) (Class Of 1934)
B9 B9 (Bellmore) (Class Of 1934)
Roy Bain (Class Of 1907)
Emmett D. Baker (Class Of 1926)
Helen R. Baker (Class Of 1916)
Jewel Baker (Class Of 1901)  
Margaret J. Baker (Class Of 1926)
Myra Baker (1885 Valedictorian) (Class Of 1900)
Charles Ball (Class Of 1903)
Mary Ball (Class Of 1907)
Parke Ball (Class Of 1907)
Helen Barker (Class Of 1934)
Eleanor Barnes (Class Of 1929)
Hal Barnes (Class Of 1912)  
Hubert S. Barnes (Class Of 1917)  
Lola Mable Barnes (Class Of 1912)
Mary Barnes (Class Of 1924)
Ethel M. Barr (Snodgrass) (Class Of 1921)
Mary Barr (McNeil) (Class Of 1923)
Ethel Bartley (Newton) (Class Of 1903)
May Bartley (Class Of 1901)
Pauline Bartley (Class Of 1933)
Rena B. Bartley (Grinley) (Class Of 1909)
Donald Batman (Class Of 1904)
Frank J. Batman (Class Of 1925)  
Luciana Batman (Phillips) (Class Of 1901)
Mac Batman (Class Of 1908)
Susie Frank Batman (Class Of 1906)
LaVerne Beadle (Thompson) (Class Of 1921)
George Russell Beatty (Class Of 1925)
Carl Beaty (Class Of 1923)
Lawrence R. Beaty (Class Of 1926)
Thoburn T. Bender (Class Of 1922)
Albirda Bennett (Class Of 1929)
Dorothy Bennett (Class Of 1929)
Clara Berry (Class Of 1912)
Fred Berry (Bellmore) (Class Of 1932)  
Malcolm Berry (Bellmore) (Class Of 1941)
Mary Berry (Bellmore) (Class Of 1935)
Raymond Berry (Bellmore) (Class Of 1926)
Leona Blanton (Class Of 1912)
Ozella May Blanton (Class Of 1906)
Edward Joseph Boleman (Class Of 1912)
Henry Patrick Boleman (Class Of 1916)
Truman B. Bolen (Class Of 1919)
Oto L. Booher (Class Of 1922)
Robert Orval Booher (Class Of 1921)
Jewell I. Botbitt (Class Of 1926)
Wilma Boughton (Class Of 1923)
Dan Bousman (Class Of 1984)
James Bowen (Class Of 1919)
John Bowman (Class Of 1933)
Bertha Beatrice Boyd (Hunt) (Class Of 1906)
Chloe Boyd (Class Of 1907)
DeLyla Boyd (Class Of 1912)
Frank Boyd (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Lula M. Boyd (Dixon) (Class Of 1905)
Mary N. Boyd (Neet) (Class Of 1917)  
Pearl Boyd (Thompson) (Class Of 1915)  
Elizabeth Bracken (Class Of 1915)
Lzaura Bracken (Class Of 1926)
Martha Ann Bracken (Class Of 1912)
Cyril Bradburn (Class Of 1924)
Harold Bradburn (Bellmore) (Class Of 1928)
Lawrence "Joner" Bradburn (Class Of 1931)  
Thelma Bradburn (Bellmore) (Class Of 1925)
Ancil A. Bradfield (Class Of 1912)
Dorothy Bradfield (Armstrong) (Class Of 1924)
Maurice H. Bradfield (Class Of 1926)
Curtis Branson (Class Of 1910)
Curtis Branson (Bellmore) (Class Of 1910)
Homer Branson (Class Of 1929)
Marshall Branson (Bellmore) (Class Of 1959)
Glen Brattain (Bellmore) (Class Of 1931)
Blanche B. Bratton (Class Of 1921)
Esther Brenton (Bellmore (Faculty)) (Class Of 1925)
Carrie E. Britton (Adams) (Class Of 1911)
Edna Britton (McNutt) (Class Of 1915)
Elizabeth Britton (Adams) (Class Of 1902)
Lawrence Britton (Class Of 1908)
Lester Britton (Class Of 1921)
Ralph Britton (Class Of 1912)
Scott Britton (Class Of 1898?) (Class Of 1900)
Walter Britton (Class Of 1914)
Allan Brockway (Class Of 1929)
Evaline K. Brockway (Truitt) (Class Of 1918)
Frances Brockway (Dailey) (Class Of 1923)
Louise Virginia Brockway (Chapman) (Class Of 1920)  
Ethel Broderick (Lewis) (Class Of 1908)
Alice Brown (Class Of 1917)  
Ethel M. Brown (Class Of 1905)
Harry Brown (Class Of 1892) (Class Of 1900)
James Tyler Brown (Class Of 1922)
Leon Brown (Class Of 1926)
Mary Frances Brown (Class Of 1917)  
Merrill J. Brown (Class Of 1905)
Etta E. Brubeck (Sutton) (Class Of 1905)
Frank Brubeck (Valedictarian Of 1888) (Class Of 1900)
Edna Burford (Class Of 1927)
Fra Burford (Class Of 1910)
Walter J. Burford (Class Of 1926)
Genevieve Burk (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1934)
Kathryn Burk (Bellmore) (Class Of 1931)
Eleanor Burks (Class Of 1921)
Frank Burks (Class Of 1911)
Genevieve Burks (Bellmore) (Class Of 1929)
Hazel Burks (Class Of 1915)
Lucile Burks (Class Of 1913)
Paul Burks (Class Of 1911)
Bertha Burnett (Manwaring) (Class Of 1927)
Frank Burnett (Class Of 1933)
Grace Burnett (Class Of 1910)
Josephine P. Burnett (Class Of 1926)
Louise Burnett (Nevins) (Class Of 1923)
Lowell Burnett (Class Of 1929)
Philo Burrin (Class Of 1915)
Dorothy Burton (Peare) (Class Of 1923)
Eleanor Burton (Tofaute) (Class Of 1927)  
Rufus Burton (Class Of 1924)
Alice Butler (Class Of 1904)
Lyman M. Butler (Class Of 1908)
Doris Call (Class Of 1917)
Laurel Calloway (Class Of 1911)
Roland B. Calloway (Class Of 1920)
Mary Calvert (Martin) (Class Of 1915)
Mary Frances Carmack (Class Of 1922)
Maxine Carmack (Class Of 1924)
Paul A. Carmack (Class Of 1921)
Rex E. Carmack (Class Of 1926)
Ted Carmack (Class Of 1928)
Ben Carmichael (Bellmore) (Class Of 1908)
Hazel Carmichael (Bellmore) (Class Of 1933)
Henry C. Carmichael (Bellmore) (Class Of 1910)
Lawrence E. Carmichael (Class Of 1922)
William Carmichael (Bellmore) (Class Of 1911)
Mike Carr (Class Of 1973)  
Gleethel Carter (Class Of 1914)
Parke W. Carter (Class Of 1921)
Everett M. Carver (Class Of 1908)  
Max E. Case (Class Of 1920)
Jamie Casper (Class Of 1974)  
Catherine Cassidy (Mayes) (Class Of 1927)
Ralph Cassidy (Class Of 1924)
Florence Catlin (Rhoades) (Class Of 1909)
Samuel T. Catlin (Class Of 1916)
Jess Chandler (Bellmore) (Class Of 1914)
Jesse Chandler (Bellmore) (Class Of 1915)
Ralph Chapen (Class Of 1912)
Nellie Chaplain (Class Of 1927)
Isabelle M. Chapman (Class Of 1925)
Mary E. Chapman (Class Of 1923)
Max Chapman (Class Of 1921)
John W. Chapman, Jr. (Class Of 1922)
Clyde Chesser (Class Of 1914)
Gertrude Chesser (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Gertrude Chesser (Pratt) (Class Of 1915)
Mildred Chezem (Bellmore) (Class Of 1935)
Arthur M. Clark (Class Of 1920)
Lizzie Clark (1890 Salutatorian) (Class Of 1900)
Maggie Clark (1887 Valedictorian) (Class Of 1900)
Russell Cline (Bellmore) (Class Of 1935)
Alban W. Coen (Class Of 1906)
Ella F. Coffin (1876) (Class Of 1900)  
Grace M. Coffin (Class Of 1887) (Class Of 1900)
Kenneth Coffin (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1932)
Kenneth Coffin (Class Of 1918)
Leila M. Cole (Class Of 1911)
Olive Rea Cole (Class Of 1909)
Clarence Coleman (Bellmore) (Class Of 1914)
Howard E. Coleman (Class Of 1920)
Leah Coleman (Class Of 1910)
Louise Coleman (Class Of 1913)
Margaret Coleman (Hill (?)) (Class Of 1929)
Mary Coleman (Bellmore) (Class Of 1929)
William Coleman (Class Of 1908)
Anna Teresa Collings (Class Of 1906)
Beatrice Collings (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1931)
Beatrice Collings (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1932)
Beatrice Collings (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1934)
Clarence Collings (Bellmore) (Class Of 1914)
Claude Eugene Collings (Bellmore) (Class Of 1927)
Donald C. Collings (Class Of 1926)
Doris Collings (Bellmore) (Class Of 1929)
Frank Collings (Class Of 1923)
H. Banks Collings (Class Of 1912)
Jewel Vance Collings (Overpeck) (Class Of 1919)
Merle Fulwider Collings (Bellmore) (Class Of 1908)
Rebecca Collings (Boone) (Class Of 1930)  
Sylvia M. Collings (Sanders) (Class Of 1917)
Catharine M. Collins (Class Of 1902)
Claude Connelly (Bellmore) (Class Of 1928)
George Connelly (Bellmore) (Class Of 1926)
George Connelly (Bellmore (Faculty)) (Class Of 1925)
George Connelly (Bellmore) (Class Of 1911)
George Connelly (Bellmore) (Class Of 1928)
George W. Connelly (Bellmore) (Class Of 1927)
Martha Jeannette Connelly (Ott) (Class Of 1918)
Nellie Connelly (Class Of 1905)
Rhonda Connelly (Bellmore) (Class Of 1915)
Helen Lucile Connerley (Class Of 1922)
Robert Connerley (Class Of 1928)
Bertha Connerly (Class Of 1900)
Ruth Connerly (Class Of 1915)
Martha Connolly (Bellmore) (Class Of 1915)
Kathryn Conover (Class Of 1910)
Carroll Cook (Class Of 1919)
Evea G. Cook (Class Of 1921)
Everett Cook (Class Of 1927)
Mark Cook (Class Of 1929)
Mary L. Cook (Class Of 1923)
Norman Cook (Class Of 1924)
Cynthia V. Cooper (Elston) (Class Of 1925)
Elmer Cooper (Class Of 1965)  
Evelyn Cooper (Class Of 1931)  
Gladys L. Cooper (Class Of 1918)
Esther Cornthwaite (Class Of 1904)
Iva Mae Cornthwaite (Class Of 1933)
Laura Cornthwaite (Class Of 1908)
Reba A. Cottrel (Class Of 1911)
Mary Cottrell (Vandivier) (Class Of 1917)
Cecil Cox (Class Of 1931)
Denzel Cox (Class Of 1924)
Dorothy Cox (Class Of 1923)
Frances Cox (Class Of 1929)
Lola Cox (Class Of 1914)
Louise Cox (Bellmore) (Class Of 1925)
Orval R. Cox (Class Of 1918)
Ruby Cox (Class Of 1922)
Ruth P. Cox (Class Of 1909)
Sylvia Cox (Class Of 1897?) (Class Of 1900)
Violet Cox (Booher) (Class Of 1924)
Virginia Cox (Class Of 1928)
Wanda Cox (Bradfield) (Class Of 1929)
Mary E. Crafton (Class Of 1925)  
Raymond Crafton (Class Of 1928)  
Wallace A. Craig (Class Of 1900)
Hilda Crawford (Class Of 1909)
Ruby Crist (Class Of 1930)
Joseph Cronin, Jr. (Class Of 1907)
Florence Nina Cronkhite (Class Of 1922)
Kenneth Cronkhite (Class Of 1924)
Eugene Herman Crooks (Class Of 1916)
Laura Frances Crooks (Bellmore) (Class Of 1927)  
Maude L. Crooks (Beadle) (Class Of 1925)
Margaret Crooks Odell (Bellmore) (Class Of 1907)
Clotilde Cummings (Class Of 1919)
Ella L. Cummings (Class Of 1926)
Rosemary Cummings (Class Of 1927)
Hazlitt A. Cuppy (1883 Valedictorian) (Class Of 1900)
Clifton Curtis (Class Of 1926)
Lillian H. Daugherty (Class Of 1918)
Alice Davidson (Class Of 1914)
Anna B. Davidson (Class Of 1917)
Darrel Davis (Class Of 1928)
Gretchen Lenore Davis (Class Of 1916)
Herman Davis (Class Of 1914)  
Louise Davis (Class Of 1919)
Mary E. J. Davis (Class Of 1920)
O. P. Davis (Class Of 1918)
Samuel Davis (Class Of 1915)
Opal Davis Connelly (George) (Bellmore) (Class Of 1911)
Julia Davison (Class Of 1923)
Beulah DeBaun (Class Of 1928)
Perley James Denman (Class Of 1906)
Lula DePlanty (Class Of 1928)
Joe Blankenship Disher (Class Of 1919)
Reba Dixon (Class Of 1904)
Chan Dooley (Class Of 1897?+-) (Class Of 1900)
Elizabeth Dooley (Burton) (Class Of 1901)
Lois Goss Dooley (Reuben) (Bellmore) (Class Of 1907)
Cassius M. Doty (Class Of 1909)
Frank Douglas (Bellmore) (Class Of 1931)  
Ruth Douglas (Bellmore) (Class Of 1929)
E. A. Downey (Bellmore (Princ. )) (Class Of 1928)
E. A. Downey (Bellmore (Princ. )) (Class Of 1929)
E. A. Downey (Bellmore) (Class Of 1927)
E. A. Downey (Princ. )6 (Bellmore) (Class Of 1931)
Anna Clare Duggan (Class Of 1918)
Forest H. Dukes (Class Of 1908)
Francis Feuquay Dukes (Class Of 1917)
Russell Dukes (Class Of 1911)
Stacia Olivia Dukes (Class Of 1912)
Florence Eghert (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Sarah Jo Elenich (Class Of 1933)
Edith Ellett (Williams) (Class Of 1915)
Joseph M. Ellett (Class Of 1921)
Kathryn Ellett (Class Of 1911)
Mary L. Ellett (Class Of 1908)
Maxine Ellett (Allen) (Class Of 1918)
William Webb Ellett (Class Of 1922)
Felicia Elliott (Class Of 1913)
Kathryn Elliott (Class Of 1918)
Virginia Elliott (Class Of 1912)
Herman Ellis (Class Of 1914)
Mary Ellis (Class Of 1903)
Hildreth Elsey (Class Of 1927)
Mabel Clare Elsey (Class Of 1925)
Ralph Elston (Class Of 1924)
Robert Elston (Class Of 1924)
Bessie Evans (Class Of 1903)
Bessie B. Evans (Class Of 1897?+-) (Class Of 1900)
Murel Faris (Class Of 1911)
Blaine Fellinger (Class Of 1911)
Alice Ferguson (Class Of 1877?) (Class Of 1900)  
Belle Ferguson (Class 1887?) (Class Of 1900)  
Bessie Naomi Ferguson (Class Of 1912)
Cleo L. Ferguson (Wood) (Class Of 1905)  
Cora Ferguson (Class Of 1875?) (Class Of 1900)  
Laura Ferguson (Class Of 1892) (Class Of 1900)  
Ross Fickle (Class Of 1909)
Anna Finnegan (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1934)
Ruth Firestone (Class Of 1924)
Alberta E. Fisher (Class Of 1888) (Class Of 1900)
Bessie Mae Fisher (Class Of 1928)
Blanche Fisher (McKinney) (Class Of 1903)
Clara Alice Fisher (Class Of 1930)
Clinton Fisher (Class Of 1919)
Daisy L. Fisher (Frazier) (Class Of 1902)
Dale Fisher (Class Of 1933)
Ella Fisher (Class Of 1893) (Class Of 1900)
Eugene D. Fisher (Class Of 1917)
Grace Fisher (Howard) (Class Of 1902)
John Fisher (Class Of 1933)
Maggie M. Fitzgerald (Demaree---Class Of 1888) (Class Of 1900)
Frank S. Forry (Class Of 1905)
Elizabeth Fowler (Bellmore) (Class Of 1923)
Edna Louise Freed (Class Of 1925)
Edward Everett Freed (Class Of 1916)
Herman Freed (Class Of 1913)
Madonna Esther Freed (Gerrish) (Class Of 1918)
Pauline Freed (Class Of 1930)
Robert Byron Freed (Class Of 1921)
Edward Frushour (Class Of 1924)
George Frushour (Class Of 1928)
John Fryberger (Class Of 1924)
Mabel L. Fryberger (Osborn) (Class Of 1911)
Mary Fryberger (Class Of 1927)
Zelma Fryberger (Mitchell) (Class Of 1907)
Clarence Fuller (Class Of 1917)
Mary Belle Fuller (Class Of 1927)
Ida Fulwider (1891 Salutatorian) (Class Of 1900)
Loren Garner (Bellmore (Princ. )7) (Class Of 1932)
Loren Garner (Bellmore) (Class Of 1931)
Loren Garnerford (Bellmore) (Class Of 1929)
Edna Gilligan (Class Of 1911)
Ethelyn Gilligan (Class Of 1917)
Flora R. Glass (Rucker---Class Of 1888) (Class Of 1900)
John S. Glasson (Class Of 1923)
Olin Glasson (Class Of 1920)  
George N. Glosson (Class Of 1921)
Joe Glosson (Class Of 1927)
Pauline Goatley (Class Of 1913)
Evelyn L. Goff (Abbott) (Class Of 1925)
Reese Goff (Class Of 1928)
Nellie Good (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Blake Goss (Class Of 1909)
Lois Goss (Class Of 1908)
Lois Goss (Bellmore) (Class Of 1915)
Lois Goss (Bellmore Faculty) (Class Of 1914)
Ada Graham (Anderson) (Class Of 1904)
Michael Graham (Class Of 1911)
Pearl Graham (Shonkwiler) (Class Of 1904)
Maxine Griffin (Bellmore) (Class Of 1929)
Clotilde Gringley (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Charles L. Grinley (Class Of 1921)
Elva Grinley (Class Of 1914)
Marguerite Grinley (Class Of 1923)
Tillie Grinley/Treasurer (Class Of 1903)
Alice Marie Gross (Class Of 1922)
David Gross (Bellmore) (Class Of 1931)
George Gross (Bellmore) (Class Of 1928)
John Gross (Bellmore) (Class Of 1910)
John Gross (Class Of 1910)
Clella A. Grubb (Carmichael) (Class Of 1909)
Henry Grubb (Class Of 1929)
John Caroll Guilliams (Class Of 1922)
Leo Guilliams (Class Of 1917)  
Fred Stanford Hall (Class Of 1919)
Irene Hall (Class Of 1923)
Leroy R. Hall (Class Of 1925)
Robert M. Hancock (Class Of 1917)
Nellie Hanner (Walton) (Class Of 1906)
Dorothy Hanslik (Class Of 1932)
Frank B. Harding (1885 Salutatorian) (Class Of 1900)
Rosalie Harding (Baumgartner) (Class Of 1929)
Clarence H. Hargrave (Class Of 1905)
Ethel Hargrave (Henderson) (Class Of 1908)  
Ida B. Hargrave (1889 Salutatorian) (Class Of 1900)
Marjorie E. Hargrave (Class Of 1918)
Palmer W. Hargrave (Class Of 1905)
William Hargrave (Class Of 1910)  
Clyde Harlan (Class Of 1909)
Clyde Harlan (Bellmore) (Class Of 1908)
Guy Harmless (Class Of 1913)
Glen Harney (Bellmore) (Class Of 1923)
Theresa Harney (Class Of 1933)
Floris Harper (Class Of 1924)
Frances Angeline Harris (Bannister) (Class Of 1925)
Byron Harrison (Class Of 1910)
Clayton Harrison (Class Of 1911)
Gerald Harrison (Class Of 1929)
Harold Harrison (Class Of 1914)
Hazel Harrison (Irwin) (Class Of 1917)
Hobart Harrison (Class Of 1914)
Dorothy Hartman (Class Of 1932)
Haskell Hartman (Class Of 1919)
Russell Hartman (Class Of 1919)
Gertrude Hatch (Class Of 1915)
Golda Haun (Class Of 1910)
Louis Edward Havey (Class Of 1904)
Charles S. Hawkes (Class Of 1901)
Stella Hawks (Class Of 1899?) (Class Of 1900)
Charles Allen Hay (Class Of 1922)
Fred Hay (Class Of 1924)
Katherine Marie Hay (Class Of 1926)
Donald C. Hayes (Class Of 1917)
Barbara Marie Heber (Kleptz) (Class Of 1920)
Dorothy Heller (Class Of 1917)
Wm. C. Heller (Class Of 1914)
John J. Henderson (Class Of 1926)
Charles Hendrickson (Class Of 1919)
Pearle Joseph Hengen (Class Of 1916)
Vera Hengen (Class Of 1905)
Harry Lee Hill (Class Of 1917)
Richard Dick Hill (Class Of 1967)  
Elizabeth Hobson (Class Of 1910)
Gladys Hobson (Atkinson) (Class Of 1915)
Linda Hobson (Class Of 1965)  
Mildred Hobson (Bellmore (Faculty)) (Class Of 1923)
Milton Hobson (Class Of 1924)
Carl Hocker (Bellmore) (Class Of 1907)
Carl B. Hocker (Class Of 1908)
Herman D. Hocker (Class Of 1917)
Hugh Hocker (Class Of 1923)
Kenneth Hockman (Class Of 1926)
Reva Cleo Hooker (Class Of 1919)
Beulah Hopper (Class Of 1918)
Helen Horn (McClain) (Class Of 1918)
Benjamin Howell (1893 Valedictorian) (Class Of 1900)
Elsa R. Howell (Class Of 1911)
Allan Hudson (Class Of 1927)
Edna Hudson (Class Of 1915)
Helen E. Hudson (Hedrickson) (Class Of 1921)
Mabel Hudson (Class Of 1923)
Mary Louise Humphreys (Class Of 1914)
Paul D. Hungerford (Class Of 1918)
Leiton Hunnicutt (Class Of 1920)
Alice Hunt (1891 Valedictorian) (Class Of 1900)
Ida Louise Hunt (Class Of 1917)
Jay Hunt (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Frank Ingram (Class Of 1920)
Grace Ireland (Class Of 1914)
Winnie Irwin (Class Of 1910)
Verna Isaacs (Bellmore) (Class Of 1931)
Henry Jack (Bellmore) (Class Of 1925)
Mary Jackman (Class Of 1927)
Charles Jacks (Class Of 1967)
Frank Jacks (Class Of 1908)
Ronald Jackson (Class Of 1982)
Urban Jefferies (Class Of 1915)
Clara Jeffreys (Class Of 1910)
Chauncey Castle Jeffries (Class Of 1916)
Dorothy M. Jeffries (Wimmer) (Class Of 1926)
Edith Jeffries (Bellmore) (Class Of 1929)
Eva Jeffries (Bellmore) (Class Of 1914)
Marie Jeffries (Bellmore) (Class Of 1914)
Roy Jenkins (Class Of 1907)
Harold E. Jerome (Class Of 1922)
Robert Jerome (Class Of 1927)
Alice Jessup (Class Of 1928)
Marjorie Jessup (Case) (Class Of 1920)
Morris K. Jessup (Class Of 1917)  
Beatrice Imogene Johns (Collings) (Class Of 1919)
Katharine B. Johns (Class Of 1917)
Charles Johnson (Bellmore) (Class Of 1923)
Daisy M. Johnson (Dooley --Class Of 1888) (Class Of 1900)
Margaret Johnson (Bellmore) (Class Of 1915)
Margaret Johnson (Class Of 1918)
Margaret Johnston (Class Of 1908)
Wallace Joiner (Class Of 1915)
Ernest R. Jones (Class Of 1925)
Lucille Kammerlin (Class Of 1911)
Sattie Keen (Class Of 1903)
Esther Kemper (Bellmore) (Class Of 1929)
Ruth Kemper (Bellmore) (Class Of 1929)
Virginia Kemper (Bellmore) (Class Of 1929)
Harold Kent (Class Of 1933)
Hazel Kent (Class Of 1920)
Louise Kent (Riddle) (Class Of 1929)
Mary E. Kerr (Class Of 1920)
Paul S. Kerr (Class Of 1916)
Samuel E. Kerr (Class Of 1918)
Arthur H. Ketner (Class Of 1925)
Edwin H. Kilburn (Class Of 1925)
Jean Lynn Kilburn (Class Of 1920)
Ruby Kilburn (Class Of 1927)
Elizabeth Killion (Class Of 1918)
Mary Kimball (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Olivene Kite (Class Of 1928)
Gladys Laney (Class Of 1930)
Margaret E. Laney (Class Of 1926)
Roland C. Laney (Class Of 1920)
Genevieve Lang (Cornthwaite) (Class Of 1912)
Kathleen Lang (Class Of 1910)
Marguerite Lanning (Bellmore) (Class Of 1929)
Mary Lanning (Carmichael) (Class Of 1913)
Esther Laverty (Class Of 1913)
Rosella Lawson (Class Of 1919)
John William Lear (Class Of 1918)
Margery Leatherman (Class Of 1924)
Burton Henry Lee (Class Of 1922)
Dorsey D. Lee (Class Of 1923)
Ethel Lee (Taylor) (Class Of 1910)
Lizzie Lee (Class Of 1900)
Wendell Lee (Class Of 1929)
Albert Lewis (Class Of 1929)  
Melvina Linebarger (Manwaring) (Class Of 1901)
Marcille Lineberry (Class Of 1923)  
Wilma L. Lineberry (Class Of 1926)
Courtney Livingstone (Class Of 1911)
Julia Frances Lloyd (Beatty) (Class Of 1926)
Roger D. Long (Class Of 1909)
Irene Lowry (Class Of 1908)
Louis (Miss) Lowry (Salutatorian 1888) (Class Of 1900)
Mary Mankin (Class Of 1934)
Helen Manwell (Bellmore) (Class Of 1923)
Lina Maris (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Doreen Marks (Class Of 1924)
Alberta Marcile Marshall (Class Of 1919)
Anna C. Marshall (Lewis) (Class Of 1902)
Cecelia Marshall (Class Of 1913)
Murriel C. Marshall (Class Of 1909)
Alice Martin (Bellmore) (Class Of 1925)
Amy Martin (Bellmore) (Class Of 1914)
Billy Martin (Bellmore) (Class Of 1941)
Dorothy Martin (Class Of 1930)
Elsie Martin (Class Of 1928)
Elsie M. Martin (Bellmore) (Class Of 1911)
Francis "Tuck" Martin (Litshke(Sec/Tres. ) (Class Of 1933)
Golda Martin (Class Of 1929)
Helen Martin (Baugh) (Class Of 1928)
Imogene Martin (Bellmore) (Class Of 1935)
Irene Martin (Craft) (Class Of 1915)
Margaret Martin (Class Of 1930)
Marjorie Martin (Wells) (Class Of 1924)
Mattie Martin (Swaim) (Class Of 1915)
Maude Martin (Bellmore) (Class Of 1914)
Opal Irene Martin (Class Of 1925)
Orval Martin (Bellmore) (Class Of 1926)
Phyllis Luzelle Martin (Jones) (Class Of 1925)
Raymond Martin (Bellmore) (Class Of 1931)
Robert E. Martin (Bellmore) (Class Of 1932)
Robert Ewing Martin (Class Of 1919)
Thelma Martin (Class Of 1927)
Vivian Martin (Class Of 1933)
Zola Martin (Bellmore) (Class Of 1932)
Clara Martin McAlister (Bellmore) (Class Of 1908)
Blanche M. Martin Thomas (Ray) (Bellmore) (Class Of 1911)
Leo Mason (Class Of 1917)
Jake Masser (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Hershal Massey (Bellmore) (Class Of 1932)
Floyd Mater (Bellmore) (Class Of 1932)
Frank Mater (Bellmore) (Class Of 1914)
Garnet Mater (Bellmore) (Class Of 1929)
Margaret Maxwell (Class Of 1913)
Richard Maxwell (Class Of 1929)
Warren Howard Maxwell (Class Of 1916)
Karl Mayer (Class Of 1910)
Frank McCabe (Class Of 1909)
Frank McCabe (Bellmore) (Class Of 1908)
Harry McCabe (Bellmore) (Class Of 1911)
John McCabe (Bellmore) (Class Of 1907)
Wilfred McCain (Bellmore) (Class Of 1932)
Beulah Chloe McCampbell (Class Of 1920)
Dorothy McCampbell (Class Of 1932)
Thebon McCampbell (Class Of 1888) (Class Of 1900)
Ethel McCanliss (Hornaday) (Class Of 1904)
Lee McCanliss (Class Of 1902)
Neet McCanliss (Class Of 1901)
Sylvia McCanliss (Rohm) (Class Of 1906)
Bert Lawrence McClain (Bellmore) (Class Of 1907)
Jean McClain (Bellmore) (Class Of 1935)
Margaret McClain (Bellmore) (Class Of 1928)
Harris McCord (Class Of 1904)
Mabel McCord (Class Of 1924)
Marie McCord (Class Of 1910)
Mary McCord (Bushong) (Class Of 1928)
Edna McCoy (1892 Valedictorian) (Class Of 1900)
Edna McCoy (Gallatin) (Class Of 1927)
Gordon McCoy (Class Of 1919)
Mattie McCoy (Class Of 1905)
Ruth E. McCoy (Class Of 1926)
Howard C. McFaddin (Class Of 1918)
Hugh D. McFaddin (Class Of 1918)
J. Sebastian McFaddin (Class Of 1887) (Class Of 1900)
John M. McFaddin (Class Of 1915)
Martha Jean McFaddin (McDonald) (Class Of 1922)
Robert S. McHatton (Class Of 1925)
Ida B. McKay (Class Of 1887) (Class Of 1900)
Verne McKee (Class Of 1903)
Gracie McKeshan (Bellmore) (Class Of 1932)
Anna McKey (Class Of 1915)
Connelly McMullen (Class Of 1923)
Lorene McMullen (Class Of 1920)
Robert McMullen (Class Of 1928)
Mabel C. McMurtry (Thompson) (Class Of 1902)
Phronia E. McMurtry (Class Of 1887) (Class Of 1900)
Paul McNorton (Class Of 1920)
Robert McNorton (Class Of 1913)
Mary E. McPherson (Class Of 1922)
Redge Meek (Class Of 1928)  
Pauline Merritt (Class Of 1927)
Clayton L. Mershon (Class Of 1911)
Vernie Mershon (Bellmore) (Class Of 1923)
Beulah Michaels (Class Of 1923)
Rexford Milee (Class Of 1911)
Arthur Ray Miles (Class Of 1912)
Bernice E. Miles (Miller) (Class Of 1911)
Foster Miles (Class Of 1911)
Lee Miles (Class Of 1910)
Blanche Lucile Miller (Class Of 1909)
Edith V. Miller (Class Of 1916)
Hallie M. Miller (Clitter) (Class Of 1918)
James A. Miller (Class Of 1922)
Maud Miller (Gibbs) (Class Of 1917)
Maude E. Miller (Whitesell) (Class Of 1909)
Nadine Miller (Class Of 1930)
Rick Miller (Class Of 1970)  
Maxine Millikin (Class Of 1923)
Arthur Mitchell (Class Of 1901)
Floyd Mitchell (Class Of 1915)
Lydia Mitchell (Class Of 1897?+-) (Class Of 1900)
Maretta Mitchell (Bellmore) (Class Of 1928)
Chester Keith Modesitt (Class Of 1925)
Emmett Modesitt (Class Of 1914)
Ralph Modesitt (Class Of 1918)
Arthur Moore (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Beulah Moore (Bellmore) (Class Of 1908)
Frank L. Moore (Class Of 1917)
Jessie Moore (Class Of 1901)
Lilla B. Moore (McAlpine--Class Of 1888) (Class Of 1900)
William T. Moore (Class Of 1916)
Robert E. Moore, Jr. (Class Of 1918)
Mayme C. Morris (Class Of 1900)
Morrill J. Morris (Class Of 1908)
Myrtle Morris (Class Of 1897?+-) (Class Of 1900)
Alton Moulton (Class Of 1923)
Trillie W. Moyer (Class Of 1902)
Jesse B. Mulhallen (1876) (Class Of 1900)  
Helen P. Mull (Class Of 1920)
Ared Maurice Murphy (Class Of 1909)
Clara Murphy (Bellmore) (Class Of 1929)
Pauline Summers Murphy (Bellmore) (Class Of 1926)
Minnnie M. Musser (Molton---Class Of 1888) (Class Of 1900)
Gladys Marie Myers (Class Of 1922)
Paul Freeman Myers (Bellmore) (Class Of 1927)
Sylvia Myers (Class Of 1923)
Parke R. Neet (Class Of 1917)
Dorothy Nelson (Class Of 1930)
Doris Nevins (Callis) (Class Of 1918)  
Hersel Edith Nevins (Class Of 1916)
Marjorie Nevins (Class Of 1915)
Marjorie Nevins (Class Of 1914)
Mary Frances Nevins (Class Of 1927)
Mary Ruth Nevins (Class Of 1916)
Naomi Nevins (Miller) (Class Of 1917)
Pauline Nevins (Bartley) (Class Of 1917)
William Nevins (Class Of 1923)
Lena Ellen Newkirk (Lee) (Class Of 1918)
Effa Newlin (Class Of 1896?) (Class Of 1900)
Stanley O. Newton (Class Of 1905)
Burk Nicholas (Class Of 1915)
Claude Noble (Bellmore (Faculty)) (Class Of 1923)
Claude A. Noble (Class Of 1912)
Lenore Noblitt (Bellmore) (Class Of 1925)
Grace Nutgrass McAdams (Bellmore) (Class Of 1906)
Della Odell Presslor (Bellmore) (Class Of 1908)
Ethelyn Ogden (Kaylor) (Class Of 1917)
Lela Ogden (Class Of 1912)
Nola F. Ogden (Class Of 1921)
Jessie Ohaver (Class Of 1913)
Keith P. Ohaver (Class Of 1926)
Mary Kathleen Ohaver (Clary) (Class Of 1922)
Ernest O'Haver (Class Of 1888) (Class Of 1900)
Hubert O'Haver (Class Of 1919)
Morton Osborn (Class Of 1893) (Class Of 1900)
Monroe Osborne (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Blanche Ott (James) (Class Of 1908)
Claude Ott (Class Of 1900?) (Class Of 1900)  
John Noel Ott (Class Of 1916)
Mary Morris Ott (Class Of 1920)
Hester B. Overman (1890 Valedictorian) (Class Of 1900)
Lelia B. Overman (Ellet---Class Of 1888) (Class Of 1900)
Charles Overpeck (Class Of 1910)
Gilbert Overpeck (Class Of 1908)
Irene Overpeck (Class Of 1919)
Julia Overpeck (Bellmore (Faculty)) (Class Of 1923)
Julia Overpeck (Bellmore (Fac. )) (Class Of 1932)
Ruth Overpeck (Clodfelter) (Class Of 1923)
Stella Overpeck (Bell) (Class Of 1909)
Lena Owen (Haughee) (Class Of 1927)
Maud Owen (Class Of 1929)
Inez Painter (Class Of 1914)
Mary Leah Painter (Class Of 1916)
Frank Patton (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Mary Frances Patton (Rozhon) (Class Of 1926)  
Guy Payne (Class Of 1937)  
Maude Payne (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Albert Raymond Payton (Class Of 1922)
Mary Jane Payton (Class Of 1965)  
Reeve S. Peare (Class Of 1921)
Robert S. Peare (Class Of 1918)
Faye Pence (Campbell) (Class Of 1917)  
Lola M. Pence (McMullen) (Class Of 1909)  
Ruby Pence (Overpeck) (Class Of 1911)  
Albert Pike (Class Of 1911)
Jessie Alice Pike (Davidson) (Class Of 1906)
Mary-Dell Pike (Class Of 1914)
Paul R. Pike (Class Of 1909)
Mande Pike/Secretary (Class Of 1903)
John Victor Pinegar (Class Of 1916)  
Grace Lucile Poling (Nelson) (Class Of 1925)
Mary Poling (Riddle) (Class Of 1927)
Beulah Porter (Bellmore) (Class Of 1926)
Glen Porter (Bellmore) (Class Of 1923)
Harley Porter (Bellmore) (Class Of 1928)
Robert Porter (Bellmore) (Class Of 1941)
Russell Porter (Bellmore) (Class Of 1923)
Marguerite Prentice (Class Of 1920)
Mary L. Presslor (Class Of 1925)
Clyde Price (Class Of 1929)
John Price (Class Of 1932)
Mattie Price (Class Of 1903)
Chester Priest (Class Of 1930)
Earl Priest (Class Of 1927)
Jennie C. Puett (Testing---Class Of 1888) (Class Of 1900)
Maude Pulliam (Pefley) (Class Of 1913)
Florence Pearl Puterbaugh (Class Of 1906)
Eliabeth Marie Randolph (Class Of 1919)
Rachel Randolph (Class Of 1925)
Ralph Randolph (Class Of 1915)
Ruby Randolph (Class Of 1917)
Mary Jean Ratcliffe (Bellmore) (Class Of 1935)
Roland G. Rawlings (Class Of 1917)
Elsie Reed (Class Of 1927)
Estel Ray Reed (Bellmore) (Class Of 1927)
Harley Miller Reeder (Bellmore) (Class Of 1927)
Marjorie Reeder (Bellmore) (Class Of 1926)
Ione Reid (Class Of 1921)
Ruth M. Reid (Class Of 1926)
Laverne Reid Gaines (Bellmore) (Class Of 1907)
Kathryn Rice (Class Of 1923)  
Louise T. Rice (Class Of 1920)  
Wallace Rice (Class Of 1897?) (Class Of 1900)
William Richards (Class Of 1903)
Charles Richardson (Class Of 1956)  
Fred Richardson (Bellmore) (Class Of 1911)
Oscar Richardson (Bellmore) (Class Of 1907)
Roy Richardson ((Bellmore)) (Class Of 1906)
Ethel Riddle (Class Of 1927)
Floyd Rigg (Class Of 1913)
Mary Rigg (Bellmore) (Class Of 1907)
Ray H. Rigg (Bellmore) (Class Of 1910)
Marie Riggs (Class Of 1930)
Mary Riggs (Class Of 1908)
Ray Riggs (Class Of 1910)
Edith Riner (Stokes) (Class Of 1908)
Edith Riner Stokes (Bellmore) (Class Of 1907)
Esther M. Roach (Class Of 1919)
Noble Daniel Roach (Class Of 1922)
John Robinson (Class Of 1910)
Florence Rogers (Class Of 1928)
Helen Rogers (Class Of 1927)
James Rogers (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Arthur Rohm (Class Of 1907)
Clara Aleen Rohm (Moffett) (Class Of 1916)
Cora Rohm (Class Of 1909)
Guy Rohm (Class Of 1907)
Harold Rohm (Class Of 1924)
Homer Rohm (Class Of 1914)
Laura Rohm (Bellmore) (Class Of 1914)
Mary Rohm (Class Of 1917)
Mary I. Rohm (Class Of 1908)
Sarah Lois Rohm (Class Of 1929)
Mary Rohm Swaim (Bellmore) (Class Of 1907)
Marion Rooksberry (Class Of 1929)
Mary Rooksberry (Class Of 1929)
Louise C. Rose (Class Of 1920)
Jewell Aralene Ross (Clements) (Class Of 1919)
Melody Ross (Class Of 1978)  
Lena Belle Roth (Class Of 1906)
Frank E. Rush (Class Of 1902)
Perry M. Rush (Class Of 1916)
Hubert Rusk (Class Of 1920)
Charles Russell (Class Of 1909)
Mary Kathryn Russell (Class Of 1916)
Elizabeth Antoinette Sandford (Class Of 1920)
Homer Sands (Bellmore) (Class Of 1906)
Claude C. Sapp (Class Of 1926)
Annabelle Sappenfield (Class Of 1929)
Fred Sappenfield (Class Of 1897?) (Class Of 1900)
Opal Schupback (Bellmore) (Class Of 1925)
Layton Scott (Bellmore) (Class Of 1925)
Agnus Seay (Bellmore) (Class Of 1935)
Blanche Seller (Class Of 1911)
Alfred Sensenbaugh (Minton) (Class Of 1929)
Bertha M. Sensenbaugh (Class Of 1926)
Everett Seward (Bellmore) (Class Of 1935)
Lester Sewell (Bellmore) (Class Of 1925)
Cleo R. Seybold (Class Of 1918)
Clyde Seybold (Class Of 1914)  
Gladys Elma Seybold (Class Of 1912)
Lelia Seybold (Class Of 1914)
Nettie M. Seybold (Swaim) (Class Of 1902)
Percy Dwight Seybold (Class Of 1906)
Roscoe Seybold President (Class Of 1903)
Frank Shackelford (1877 Salutatorian) (Class Of 1900)
Omer Shalley (Bellmore) (Class Of 1928)
Verna Shalley (Bellmore) (Class Of 1928)
Clyde Shaw (Bellmore (Princ. )) (Class Of 1934)
Fred W. Sheetes (Class Of 1900)
Ruth Sheffield (Class Of 1913)
Lawrence R. Shelton (Class Of 1919)
Helen Sherrard (Class Of 1895?+-) (Class Of 1900)
Ellen Sherril (Class Of 1915)
Cleona Shoop (McKee) (Class Of 1900)
Edith M. Shortridge (Class Of 1911)
Nannie Sidwell (1878 Valedictorian) (Class Of 1900)
William Sidwell (1877 Valedictorian) (Class Of 1900)
Vern Sigler (Bellmore) (Class Of 1915)
Cora C. Simmons (Class Of 1909)
Effie Simmons (Surber) (Class Of 1913)
Hazel Simpson (Class Of 1914)
Myrtle I. Simpson (Collings) (Class Of 1911)
Bessie J. Skelton (Class Of 1911)  
Catherine Skelton (Class Of 1929)
Leslie Skelton (Class Of 1913)
Lois Skelton (Class Of 1929)
Stan Skelton (Class Of 1984)
A. B. Skidmore (Class Of 1912)
Herman Smiley (Class Of 1933)
James Harold Smiley (Class Of 1920)
Laurence Smiley (Class Of 1923)
Bert Smith (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Charles Smith (Class Of 1910)
Cora Smith (Bellmore) (Class Of 1929)
Fred Smith (Class Of 1913)
Jake Smith (Class Of 1907)
Jewel Martin Smith (Bellmore) (Class Of 1907)
Louis Smith (Class Of 1932)
Louise Smith (Class Of 1914)
Louise Smith (Bellmore) (Class Of 1932)
Margarite Smith (Bellmore) (Class Of 1933)
Mary Elizabeth Smith (Alden) (Class Of 1903)  
Merle Smith (Bellmore) (Class Of 1926)
Dorothy Soey (Class Of 1928)
Susie Souder (Class Of 1904)
Glenn Sowers (Class Of 1921)
William Sowers (Class Of 1923)
Clyde E. Spaw (Class Of 1926)
Ina Mae Spaw (Tolin) (Class Of 1929)  
Anita Spencer (Bellmore) (Class Of 1935)
Bernice Spencer (Bellmore) (Class Of 1935)
Elizabeth Spencer (Bellmore) (Class Of 1935)
Fay Spencer (Bellmore) (Class Of 1914)
Helen Spencer (Bellmore) (Class Of 1931)
Hoyt Spencer (Bellmore (Princ. )) (Class Of 1925)
Irene Spencer (Bellmore) (Class Of 1935)
Lela Spencer (Bellmore) (Class Of 1929)
Lucille Spencer (Bellmore) (Class Of 1925)
Margaret Spencer (Bellmore) (Class Of 1929)
W. Brooks Spencer (Class Of 1918)
Wallace Spencer (Bellmore) (Class Of 1911)
Nellie Spencer Bain (Bill) (Bellmore) (Class Of 1910)
Arthur Squire (Class Of 1919)
Harold Squire (Class Of 1930)
Helen Squire (Class Of 1924)
Bertha Stark (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Esther Stark (Class Of 1927)
Eva Stark (1889 Salutatorian) (Class Of 1900)
May Belle Stark (Forbeck) (Class Of 1906)
Jesse Homer Staub (Bellmore) (Class Of 1927)
Allan Stevenson (Class Of 1924)
Margaretta Stevenson (Class Of 1917)
Mary Stevenson (Class Of 1892) (Class Of 1900)
William N. Stevenson (Class Of 1917)
Pauline Stewart (Bellmore) (Class Of 1926)
Edith Stokes (Bellmore) (Class Of 1928)
Edith Stokes (Bellmore) (Class Of 1929)
Edith Riner Stokes (Bellmore) (Class Of 1926)
Edith Riner Stokes (Bellmore) (Class Of 1927)
Wallace Stokes (Bellmore) (Class Of 1935)
Homer O. Stone (Class Of 1909)
Clarence H. Stoner (Class Of 1918)
Joe D. Stoner (Class Of 1921)
Robert Stoner (Class Of 1924)
Lura Stoops (Murphy) (Class Of 1926)
Lura Stoops (Class Of 1927)
Roy H. Stoops (Class Of 1926)
Anna Stout (Bellmore) (Class Of 1935)
Ina M. Stout (Class Of 1908)
Leona A. Stout (Class Of 1911)
Luther Stout (Bellmore) (Class Of 1928)
Ruth Dale Stout (Bellmore) (Class Of 1929)
Wilbur Stout (Bellmore) (Class Of 1935)
Charles L. Strain (Class Of 1921)
Clarice Strain (Class Of 1923)
Eula Mae Strange (Chapman) (Class Of 1922)
Florence Straughn (Class Of 1900) (Class Of 1900)
Kate Strouse (Henderson) (Class Of 1905)  
Katharine E. Strouse (Alden) (Class Of 1900)
Paul Ewing Strouse (Class Of 1906)
John Stryker (Class Of 1927)  
Mary Frances Stryker (LaForge) (Class Of 1927)
George T. Surber (Class Of 1934)
Everett Sutherlin (Class Of 1905)
Mabel Sutherlin (Class Of 1905)
Mary Kathryn Sutton (Class Of 1932)
Alice L. Swaim (Class Of 1911)
Beauchamp Swaim (Class Of 1923)
Edgar Swaim (Class Of 1917)
Garnet Swaim (Class Of 1926)
Helen C. Swaim (Price) (Class Of 1920)
Ina T. Swaim (Wimmer) (Class Of 1919)
Mary Eleanor Swaim (Cronkhite) (Class Of 1925)
Owen R. Swaim (Class Of 1902)
William Swaim (Class Of 1930)
Joe Switzer (Bellmore) (Class Of 1928)
Mary Elizabeth Switzer (Class Of 1930)
Miss Switzer (Bellmore) (Class Of 1935)
Bess Ott Swope (Class Of 1928)
Edna Sylvester (Gosborn) (Class Of 1910)
Luther Taylor (Class Of 1928)
Mary Margaret Taylor (Class Of 1926)
Neet Taylor (Class Of 1929)
Catherine Teague (Class Of 1927)
Estella Marie Teague (Class Of 1916)
Lena Tenbrook (1893 Salutatorian) (Class Of 1900)
Zoe Tenbrook (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Nellie L. Testing (Swaim) (Class Of 1919)
Belle Thomas (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Blake Ferris Thomas (Class Of 1920)
Clifford C. Thomas (Class Of 1922)  
Elizabeth Grace Thomas (Class Of 1918)
J. B. Thomas (Bellmore Faculty) (Class Of 1906)
Maggie Thomas (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Mary N. Thomas (Class Of 1927)
Vance Thomas (Class Of 1923)
Vernard George Thomas (Class Of 1922)
Kittie Thomas Martin (Bellmore) (Class Of 1910)
Ethel Thomas McClain (Bert) (Bellmore) (Class Of 1907)
Anita Thompson (Dickerson) (Class Of 1949)  
Benjamin R. Thompson (Class Of 1908)
Blanche Thompson (Overpeck) (Class Of 1909)
Grace Agnes Thompson (Class Of 1917)
Hazel Thompson (Bellmore) (Class Of 1926)
Hiner Thompson (Bellmore (Princ. )) (Class Of 1926)
Hubert Q. Thompson (Class Of 1920)
Lyman Thompson (Bellmore) (Class Of 1906)
Mary Kathryne Thompson (Bellmore) (Class Of 1932)
Omar Thompson (Bellmore) (Class Of 1911)
Ray Thompson (Class Of 1928)
Ruth Thompson (Class Of 1914)
Virginia Thompson (Bellmore) (Class Of 1932)
Nellie Thompson McGaughey (Bellmore) (Class Of 1908)
Clara Thompson Sands (Bellmore) (Class Of 1906)
Matie Thomson (1889 Valedictorian) (Class Of 1900)
William White Thomson (Class Of 1913)
Maxine Turner (Class Of 1933)
Alice Laddie Uselman (Class Of 1920)
Enos Uselman (Class Of 1914)
Samuel J. Valentine (Class Of 1920)
Ethel M. Vancleave (McGaughey) (Class Of 1905)
Bessie VanHuss (Alexander) (Class Of 1905)
Grace VanHuss (Class Of 1909)
Kenneth VanHuss (Bellmore) (Class Of 1925)
Murdell VanHuss (Class Of 1926)  
Clifford T. Vanlear (Class Of 1926)
James Vanscoyoc (Class Of 1929)
Jesse Vermillion (Bellmore) (Class Of 1932)
Olive Belle Vermillion (Bellmore) (Class Of 1926)
Seba Vermillion (Bellmore) (Class Of 1923)
Irene Wagoner (Nicoson) (Class Of 1919)
Laura B. Walker (Hobson) (Class Of 1900)
Susie A. Walters (Class Of 1930)
Garvie Warren (Class Of 1932)
Marshall Warren (Class Of 1929)
Bert Watson (Class Of 1903)
Eleanor Watson (Class Of 1930)
Everett Henry Watson (Class Of 1916)
Carrie F. Weaver (Class Of 1905)
Max Webb (Bellmore) (Class Of 1928)
Alice Welch (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Franklin Welch (Class Of 1929)  
Mary Welch (Class Of 1923)
Okla Welch (Class Of 1927)
Owen Welch (Class Of 1915)
Pearl Claire Welch (Class Of 1909)
Lizzie M. West (1884 Valedictorian) (Class Of 1900)
Joncie Wharton (Class Of 1906)
Louis H. Whipple (1876) (Class Of 1900)  
Clarice White (Seville) (Class Of 1928)
Mabel White (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Nellie Mae White (Sherrill) (Class Of 1918)
Ernest Whitesell (Class Of 1920)  
Frank S. Whitesell (Class Of 1905)
Lena Whitesell (Class Of 1917)
Lowell Whitesell (Class Of 1923)
Carrie Whitted (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Luther Whitted (Class Of 1901)
Sadie Whitted (Class Of 1904)
E. May Wilkinson (Class Of 1892) (Class Of 1900)
Edythe Williams (Class Of 1909)
Hila A. Williams (Class Of 1909)
Wanneta Williamson (Bellmore) (Class Of 1915)
Beulah Wilson (Stone) (Class Of 1903)
Harold Wilson (Bellmore) (Class Of 1929)
Dora Esther Wimmer (Swaim) (Class Of 1916)
Howard Lee Wimmer (Class Of 1922)
Owen Wimmer (Class Of 1929)  
Sally Winkswiler (Class Of 1893) (Class Of 1900)
Mary Jenness Wirt (Myer) (Class Of 1918)
Mildred Wiser (Class Of 1927)  
Ethel Wood Adams (Bellmore) (Class Of 1906)
Mary Ethel Yates (Sanders) (Class Of 1906)
 
STAFF

2015
Everett Smith  

2014
Ronald "Mac" White (Principal)  

2013
Alberta Thomas (Butler)  

2011
Mary Louise Moscan (Art)  

2010
Elizabeth Spencer (Mosteller)  
Phyllis VanHuss (Phy. Ed. )  
Jane Warden (English 66)  

2009
David Gardner (A. D. 1993-)
Paul Lawrence (Principal 50's)  

2008
Laura Hudson ((Teacher))  

2005
Marguerite Noblitt (Home Ec. 1966)  
James Peck (Band/Elem. Princ. )  
Dorothy Waltz

2004
Steve Trueblood (Track/English 65-66)  

2001
John Savio (Biology)  

2000
Walter Dove (Coach 1956-1961)  

1999
Genevieve Collings (Latin)  
Annabelle Merry  
Ed Scott (Sports/Business 1964)  

1997
Steve Bradfield (Band)
John Clary  

1996
Jay Barrett  
Sallye Buchanan (French)
Gene Huddleson (Coach 1966)  

1993
Susie Lee Cummings (Math/Eng. /Lit. )  
Reva Lewis (Eng. 60's)

1992
Nelle Swaim (Secretary)  

1991
Fred Berry (Janitorial)  
Beulah Seward (Algebra)  

1990
Dr. Harold Sharpe (Principal 1966)  
Joe Thomas (Shop)  

1988
Herman Fanning (History 60's)

1987
Vance Clodfelter  

1983
Joe Fisher (Business)  
Russell Garrigus (Supt. 52-76)  

1982
Pete Marietta (Geometry)  

1978
Bill Graves (Coach)  

1969
Marie Collings (Librarian)

1966
Glen Thomas (Janitorial -1966)  

1963
Barbara L. McFaddin (Music 60's)  

1958
Claude Noble (Supt. 1932-1952)

DECEASED YEAR UNKNOWN
Glady's Bean ((English))
Earl Blemker (Principal 60's)
Jerry Fulk
 
GUESTS

2012
Harold Summerville (Class Of 1943)  

DECEASED YEAR UNKNOWN
Phyllis Ingram (Beckman) (Class Of 1946)

If you are aware of a Fellow RHS Alumni who should be added to this page please let us know.